Sputnik Latvija
media@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rosiya Segodnya“
252
60

Egils Levits  - Sputnik Latvija
PolitikaAgresīvākais 30 gadu laikā: Urbanovičs novērtēja Levita izlēcienu pret krievu valodu Pret vienu nacionālo minoritāti - lielāko minoritāti Latvijā - Levits uzvedas agresīvāk nekā visi iepriekšējie prezidenti, uzsvēra Jānis Urbanovičs.
12:53
13
Marija Zaharova    - Sputnik Latvija
KrievijāPārtveršana tiek atcelta: Zaharova atbildēja uz Levita bažām Starp Eiropas Savienības vērtībām, pie kurām tik kaismīgi tiecas Latvija, ir arī cieņa pret minoritāšu valodām, atgādināja Marija Zaharova
14:35
8
Amerikāņu izlūklidmašīna SR-71 Blackbird - Sputnik Latvija
ASV stāsta, kā krāpa PSRS lidmašīnu būves dēļ National Interest pastāstīja, kā Savienotās Valstis krāpušās, lai iegādātos Padomju Savienībā titānu virsskaņas lidmašīnu būves vajadzībām.
17 Jūnijs, 17:27
39
Eiro uz plaukstas - Sputnik Latvija
LatvijāTrūcīgie varēs atbrīvoties no parādiem līdz 5 tūkstošu eiro apmērā: cik tas maksās Kāpēc vajadzīga jauna parādu norakstīšanas kārtība, ja Latvijā jau ir fizisko personu bankrota procedūra, un kādus noteikumus nāksies izpildīt parādniekiem.
17 Jūnijs, 16:30
39
Встреча президентов России и США Владимира Путина и Джо Байдена в Женеве - Sputnik Latvija
ViedoklisAmerikāņu pievilto cerību samits Tikšanās Ženēvā noslēdzās, kā jau bija paredzams: Putins un Baidens pauda savu viedokli, uzklausīja viens otru un paziņoja, ka pārrunas bijušas konstruktīvas un pozitīvas.
Vakar, 12:44
27
Многоцелевой истребитель Су-30 пилотажной группы Соколы России - Sputnik Latvija
Viedoklis"Suškas" izklaidējas. Virs Baltijas pirmo reizi satikušies Su-30 un F-35 Lidmašīnas satikās aci pret aci. Pareizāk sakot, plecu pie pleca. Krievijas Su-30 pietuvojās tieši tiktāl, lai, pavēzējot spārnu, F-35 pilots ar neapbruņotu aci ieraudzītu Su-30 bruņojumu. Pēc tam viņa acu priekšā lēnā garā aizlīdēja dzīves aizraujošākie kadri.
Vakar, 10:03
46
2
Ziņu lente
0
Vispirms jaunieVispirms vecie
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала