Sputnik Latvija
media@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rosiya Segodnya“
252
60

lāči - Sputnik Latvija
LatvijāNo pasakas līdz valsts simbolam: kā klājas lāčiem Latvijas mežos Lāču skaits Latvijas mežos pamazām pieaug, turklāt tie nav ieklīduši no Igaunijas vai Krievijas. Kā izturēties, tiekoties ar ķepaini? Vai no viņiem ir jābaidās? Vai drīz viņi sāks klaiņot pa ielām?
10:12
20
Sergejs Lavrovs - Sputnik Latvija
PolitikaSpēles vienos vārtos nebūs: Lavrovs brīdināja Rietumus Krievija un Baltkrievija kopīgi parūpēsies par nacionālo drošību, kamēr Rietumi ietur atklāti agresīvu pozīciju attiecībā uz Maskavu un Minsku.
Vakar, 15:42
48
Дефекты дорожного покрытия - Sputnik Latvija
LatvijāTādi arī ir: cik Latvijas iedzīvotāju ir apmierināti ar ceļu stāvokli valstī Latvijas iedzīvotājiem piedāvāja novērtēt autoceļu kvalitāti desmit punktu skalā — kāds ir rezultāts?
18 Jūnijs, 19:53
41
Гатис Эглитис - Sputnik Latvija
LatvijāGrūti izteikt domu līdz galam: ministrs solīja ievērot "mutes disciplīnu" Šoreiz ministram Gatim Eglītim nācās sniegt paskaidrojumus Saeimā par savu paziņojumu, ka koalīcija primāri rūpēsies par "savām" pašvaldībām.
18 Jūnijs, 18:46
23
Встреча президентов России и США Владимира Путина и Джо Байдена в Женеве - Sputnik Latvija
ViedoklisAmerikāņu pievilto cerību samits Tikšanās Ženēvā noslēdzās, kā jau bija paredzams: Putins un Baidens pauda savu viedokli, uzklausīja viens otru un paziņoja, ka pārrunas bijušas konstruktīvas un pozitīvas.
18 Jūnijs, 12:44
31
1
Многоцелевой истребитель Су-30 пилотажной группы Соколы России - Sputnik Latvija
Viedoklis"Suškas" izklaidējas. Virs Baltijas pirmo reizi satikušies Su-30 un F-35 Lidmašīnas satikās aci pret aci. Pareizāk sakot, plecu pie pleca. Krievijas Su-30 pietuvojās tieši tiktāl, lai, pavēzējot spārnu, F-35 pilots ar neapbruņotu aci ieraudzītu Su-30 bruņojumu. Pēc tam viņa acu priekšā lēnā garā aizlīdēja dzīves aizraujošākie kadri.
18 Jūnijs, 10:03
56
2
Ziņu lente
0
Vispirms jaunieVispirms vecie
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала