Lai uzlabotu vietnes darbu, rādītu atbilstošākos ziņu materiālus un mērķreklāmu, mēs apkopojam tehnisko bezpersonisko informāciju par Jums, tostarp ar mūsu partneru instrumentu palīdzību. Detalizētu apstrādes procesa apraksts sniegts Konfidencialitātes politikā. Sīkāku informāciju par izmantotajām tehnoloģijām Jūs varat atrast Sīkfailu lietošanas un automātiskās reģistrēšanas politikā.
Noklikšķinot uz pogas "Akceptēt un aizvērt", jūs sniedzat izteiktu piekrišanu jūsu datu apstrādei iepriekš norādītā mērķa sasniegšanai.
Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, izmantojot Konfidencialitātes politikā norādīto informāciju.
Donalds Tramps izlicis publikas apskatei partijas "virtuvi". Līdz ar to viņš atzīst, ka ar republikāņu partijas senatoriem putru izvārīt neizdosies. Tāpēc viņš atklāti iet pretī saviem cīņasbiedriem – lai visiem būtu skaidrs, ko īsti vainot.
Ja mācības sauc par "Smaragda karogu", tad amerikāņi ir "Smaragda karoga" burvji. Viņi tādus trikus pastrādāja ar Krievijas bruņojumu, ka pat nabaga Gudvinam vēl vienas smadzenes vajadzētu, lai sajēgtu, kā tas viņiem izdodas.
Šķiet, Pentagons ir palaidis garām laika ritumu – tas plāno nopirkt An-2, lai padarītu savas mācības reālistiskākas.
Viss noritēja tik strauji, ka Forbes tikai nesen pastāstīja par ASV manevru – "raķešu pārsteigumu" Krievijas grupējumam Krimā. Vēl vairāk, ja ne Forbes raksts, krievi, iespējams, pat nebūtu sapratuši, ka jau ir beigti.
Lielākoties "tomiji" mīl to daŗit Baltijā, kur tik bieži pienes savu svaigo demokrātijas strūklu, ka stūri vairs jau nežūst. Taču šoreiz briti izcēlušies ar savu uzvedību citā vietā.
Vai Turcijai patiešām nepieciešami iznīcinātāji F-35, kurus Vašingtona var atņemt, ja republika neatteiksies no Krievijas zenītraķešu kompleksiem S-400? Uz šo jautājumu centās atbildēt radio Sputnik komentētājs Mihails Šeinkmans.
Divās nedēļās, kuras pagājušas kopš viņas pēdējā "piedod", viņu vairākkārt apsprieduši no visām pusēm. Taču tā arī neatrada, ar ko tad viņa grasījās atstāt ēnā Mārgaretu Tečeri. Tiesa, zināmā mērā viņa atkārtoja Tečeres paveikto.
Viena liela kodolvalsts uzbrūk vienai no NATO valstīm. Pie tam uzbrukums sākas 9.maijā. Tāds ir alianses štāba mācību scenārijs. Kāpēc 9.maija? Tur jau ir tā lieta.
ASV bumbvedējs pilnīgi atklāti notēmēja šāviņu pret Sanktpēterburgu. Varētu pat teikt, ka tas noticis, nepārkāpjot starptautiskās normas. Ar ieslēgtiem transponderiem, kuri ļauj identificēt maršrutu. No ASV piederošās Igaunijas teritorijas. "Piekasīties" nevar. Tikai notriekt.
Varšava gan gribēja citādu lomu. Piemēram, mīļotās sievas vai vismaz labās rokas lomu. Patiešām, poļiem ir iemesls nobirdināt asaru. Taču valdība prot atrast ko labu visā, kas saistīts ar ASV.
Vašingtona nopietni apvainojusies par Lielbritānijas lēmumu ietaupīt naudu uz ASV jauno F-35 tipa iznīcinātāju iegādes rēķina. Vašingtona uzskata, ka Londona grauj Apvienotās Karalistes un Savienoto valstu jūras kara sadarbības pamatus.
Jau iepriekš bija zināms, ka NATO skauti Norvēģijai uzticēt digitālo un verbālo aizsardzību. Tātad Oslo Trident Juncture jau ir sācies, lai arī izvērsīsies tikai oktobrī. Un viltus starts ir tīrie sīkumi.
Polijas prezidenta vārdus par to, ka Varšava gatava samaksāt par amerikāņu militāro klātbūtni, Tramps uztvēra tā, it kā dzirdētu pirmo reizi, lai arī Varšava par to runā jau gandrīz gadu. Kāpēc tā?
Beidzot noskaidrojies, kāpēc eiropieši Briselē tik vienaldzīgi palaida gar ausīm Trampa uzbrukumus, pat viņa frāzes par 4% IKP aizsardzībai agrāko 2% vietā. Viņi zināja, ka viss ir nokārtots un Tramps runā tukšu.
Valdība sākusi gatavot Apvienoto Karalisti tam, ka no ES nāksies šķirties kā ienaidniekiem. Kā gan citādi, ja, saskaņā ar pašreizējo informāciju, kabinets plāno izmantot armiju ES darbību dēļ.