Lai uzlabotu vietnes darbu, rādītu atbilstošākos ziņu materiālus un mērķreklāmu, mēs apkopojam tehnisko bezpersonisko informāciju par Jums, tostarp ar mūsu partneru instrumentu palīdzību. Detalizētu apstrādes procesa apraksts sniegts Konfidencialitātes politikā. Sīkāku informāciju par izmantotajām tehnoloģijām Jūs varat atrast Sīkfailu lietošanas un automātiskās reģistrēšanas politikā.
Noklikšķinot uz pogas "Akceptēt un aizvērt", jūs sniedzat izteiktu piekrišanu jūsu datu apstrādei iepriekš norādītā mērķa sasniegšanai.
Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, izmantojot Konfidencialitātes politikā norādīto informāciju.
Mūsdienīgo un precīzo bruņojuma sistēmu pielietošanai kaujā vajadzīga atbilstoša speciālistu-operatoru apmācība, uzticama izlūkošanas un trieciena kontūra organizācija. Un vēl – politiskā gudrība un atbildība par saviem lēmumiem.
"Neredzamā" F-35 projekta hronisko neveiksmju fonā īpaši optimistisks izskatās Krievijas iznīcinātāja Su-57 tehnoloģiskais izrāviens: amerikāņi ir spiesti atzīt krievu ieroču pārākumu.
No Austrumeiropas valstu viedokļa destruktīvā Ziemeļatlantijas alianses loma kļūst acīmredzama pēc militārās darbības nepamatotās paplašināšanas – gaisa patruļu, sauszemes un jūras spēku manevru, kaujas grupu izvēršas – pie Krievijas robežām Baltijā.
Krievija kontrolē aptuveni trešo daļu pasaules bruņojuma tirgus un iepazīstina ar jaunākajiem aizsardzības rūpniecības kompleksa izstrādājumiem Starptautiskajā aizsardzības izstādē "IDEX 2021" AAE galvaspilsētā.
2025. gadā, kad sērijveida "Okhotnik" ieņems savu vietu Gaisa spēku rindās, miers kļūs stabilāks. Ar ko Krievijā ražotais bezpilota lidaparāts atšķiras no ārvalstu droniem.
Pēc amerikāņu ierosinājuma veidot Gruzijas, Ukrainas un Moldovas militāro bloku triju valstu alianses Jūras spēkiem vajadzēs vēl pulka piepūšamo laivu, lai tās varētu kontrolēt Melnās jūras akvatoriju.
Jaunais krievijas tanks T-14 "Armata" noslēdzis izmēģinājumus un tuvākajā laikā sāks iekarot pasaules mūsdienīgā bruņojuma tirgu. Kurp tas dosies vispirms?
Kaļiņingradas karaspēku grupējuma pastiprināšana ar motorizēto strēlnieku divīziju ir adekvāta reakcija pēc NATO militārās aktivitātes pieauguma Baltijas reģionā un ASV 5. armijas korpusa dislokācijas Polijā.
Baltijas valstu konceptuālo agresiju pret Krieviju un Baltkrieviju nivelē mazspēcīgās nacionālās armijas, NATO ierobežotās iespējas reģionā un atkarība no ES savaldīgās pozīcijas.
Viens no Krievijas drošības noteikumiem ir aviācijas un flotes aktīva pretestība Pentagona manevriem Krievijas krastu tuvumā.
Amerikāņu pretgaisa aizsardzības sistēmas tehnoloģisko un konceptuālo krīzi apstiprina jauni fakti.
Kad Krievijas jūras robežu tuvumā parādās iespējamais pretinieks, to operatīvi sagaida un nosacīti likvidē kuģi, zemūdenes, aviācija vai krasta raķešu kompleksi. Vai visi vienlaikus. Ikdienišķas kaujas mācības.
NATO speciālistu organizēto Ukrainas karavīru apmācību sistēma atgādina tīkla mārketingu: "produkts" vai "pakalpojumus" tiek pirkts un pārdots, pie tam neviens negarantē augstu cīņas gatavību un uzvaru cīņas laukā.
Rīgas kaismīgā vēlēšanās kaut mazdrusciņ ieriebt Maskavai nepārprotami pārspējusi reālo militāro palīdzību Kijevai.
Minska ir gatava dialogam ar Rietumu "partneriem", tomēr Austrumeiropas atklātā militarizācija neatstāj nekādas izvēles iespējas.