Lai uzlabotu vietnes darbu, rādītu atbilstošākos ziņu materiālus un mērķreklāmu, mēs apkopojam tehnisko bezpersonisko informāciju par Jums, tostarp ar mūsu partneru instrumentu palīdzību. Detalizētu apstrādes procesa apraksts sniegts Konfidencialitātes politikā. Sīkāku informāciju par izmantotajām tehnoloģijām Jūs varat atrast Sīkfailu lietošanas un automātiskās reģistrēšanas politikā.
Noklikšķinot uz pogas "Akceptēt un aizvērt", jūs sniedzat izteiktu piekrišanu jūsu datu apstrādei iepriekš norādītā mērķa sasniegšanai.
Jūs varat atsaukt savu piekrišanu, izmantojot Konfidencialitātes politikā norādīto informāciju.
Pasaule ir sapratusi, ka mediji vienmēr ir subjektīvi un noalgoti, ka tāda lieta kā "neatkarīgie mediji" nav sastopama. Jebkuri izdevumi uzsver vienas tēmas un ignorē citas.
Vairs nedarbojas rietumu oficiālās žurnālistikas tradicionālā pieeja, sevis pasludināšana par gaismas bruņiniekiem, destilētas patiesības, brīvības un demokrātijas pārdevējiem. Viņu mirdzoši baltie tērpi publikas acīs nebūt nav tīri — pārāk bieži viņi ir pieķerti subjektīvā pieejā un melos.
Rietumi nosprauduši sev mērķi tikt vaļā no apņēmīgajiem Krievijas žurnālistiem ar viņu neērtajiem jautājumiem, tādēļ centīgi norobežo sevi no Krievijas, būvējot jaunu "dzelzs aizkaru", taču neaptver, pie kā tas novedīs.
Iespējams, izdevumam patiešām "iesmērēts" materiāls, kas nosaukts par "GRU slepeno ziņojumu". Taču Washington Post to ņēmis par pilnu un sagatavojis plašu rakstu.
Lielbritānijas valdība piedraudēja Facebook ar sankcijām Krievijas iejaukšanās dēļ.
Žurnālists apgalvo, ka Krievijas varasiestādes izmantojot nepatiesas ziņas, lai ietekmētu svarīgākos politiskos notikumus pasaulē.
Principā, ir skaidrs, kāpēc Nīderlandes valdībai aiz ausīm vilkt vārda brīvības reitingu savā valstī. Taču kāpēc Krievijas mediji no demokrātijas viedokļa jānostāda zemāk par Ukrainu, kur pēc Maidana jebkāda brīvība ir izmesta no galvas? Kāda tam jēga pašai Holandei?
Kompānija Alphabet informējusi, ka Sputnik un RT ziņu slēpšanu neuzskata par cenzūru.
Krievijas vēstniecība Lielbritānijā pievērsusi uzmanību Krievijai naidīgajām publikācijām britu plašsaziņas līdzekļos.
Mēģinājumi piespiest zēnu novilkt T-kreklu noveduši pie skandāla – vecāki atbalstīja dēlu, kurš kritiski noskaņots pret vadošo mediju kompāniju ASV.
Latvijas izglītības ministrs Kārlis Šadurskis uzskata, ka 16. novembrī organizētais mītiņš pret mazākumtautību skolu pāreju uz mācībām latviešu valodā esot tikai iemesls cīnīties par politiskiem mērķiem.
Krievijas Valsts Dome pieņēma likuma grozījumus, saskaņā ar kuriem ārzemju mediji, kuri saņem ārvalstu finansējumu, var tiks atzīti Krievijā par "ārzemju aģentiem".
Ziņojumā tiek uzsvērts, ka RT un visi citi valsts finansētie mediji joprojām pakļaujas kompānijas standarta noteikumiem.
Amerikāņu sociālā tīkla Twitter lēmums bloķēt RT un Sputnik reklāmu ir cenzūra un vājuma pazīme, uzskata Krievijas Federācijas padomes loceklis Igors Černišenko.
Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.
Hilarija Klintone saskatījusi ironiskā telekanāla RT reklāmā Londonā apstiprinājumu savam uzskatam, ka Krievija "apdraud Rietumu demokrātiju".
Maskava vēlas atbildēt uz Krievijas plašsaziņas līdzekļu apspiešanu ASV.
Telekanāla Russia Today galvenā redaktore Margarita Simoņana ironiski komentēja ASV prezidenta bijušās kandidātes Hilarijas Klintones izteikumus par telekanāla reklāmu Londonas metro.
Maskava būs spiesta atbildēt jautājumā par Krievijas telekanāla RT darbības ierobežojumiem ASV atbilstoši savstarpējās reakcijas principam.
Ne vienu reizi vien jau ir minēts, ka Rietumi – it īpaši to mediji – ir iekļuvuši lamatās, kurās iekrita PSRS pirms iziršanas. Ideoloģiski tēlotā pasaules aina tik lielā mērā neatbilda realitātei, ka vienkārši izira, un galu galā noveda pie katastrofālām sekām visai valstij.
ASV Valsts departamenta oficiālā pārstāve brīfingā mēģināja atjokoties, jautāta par kratīšanu Krievijas diplomātisko misiju ēkās.
Pēdējā laikā informācijas cīņas ar Krievijas medijiem tēma sākusi arvien biežāk skanēt Rietumos. Pērnā gada novembrī Eiroparlaments pieņēma rezolūciju, kurā teikts par pretošanās nepieciešamību Krievijas medijiem, turklāt par galvenajiem draudiem dokumentā nosaukti Sputnik un RT.