Latvijā

Aplokšņu algas: VID nodarbojās ar vispārēja uztura uzņēmumu Latvijā

© Sputnik / Алексей Сухоруков / Pāriet pie fotobankasКупюры евро
Купюры евро - Sputnik Latvija, 1920, 08.01.2022
Valsts budžetam nodarītais kopējais zaudējumi bija vairāk nekā 67 000 eiro
RĪGA, 8. janvāris - Sputnik. Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde janvāri nosūtījusi prokuratūrai kriminālprocesu kriminālvajāšanas sākšanai pret trim personām par algas izmaksu aploksnēs un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas kādā sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumā, raksta Lz.lv.
Pirmstiesas izmeklēšanas gaitā konstatēts, ka no 2016. gada novembra līdz 2018. gada aprīlim uzņēmums grāmatvedības reģistros nav uzrādījis darbinieku algas pilnā apmērā. Uzņēmuma darbiniekiem neoficiāli tika izmaksāta alga vairāk nekā 29 000 eiro apmērā.
Евро - Sputnik Latvija, 1920, 23.11.2021
Latvijā
VID piespriedis naudas sodu "Rīgas satiksme" – gandrīz 14 miljonus eiro
Uzņēmums nodokļu administrācijai sniedzis dokumentus ar nepatiesām ziņām par darba samaksu, tādējādi nesamaksājot iedzīvotāju ienākuma nodokli un sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas par summu, kas pārsniedz 22 000 euro.
Tāpat noteikts, ka laikposmā no 2018. gada janvāra līdz 2019. gada martam uzņēmums nav samaksājis likumos noteiktā termiņā nodokļus vairāk par 45 000 eiro.
Kriminālvajāšana tika uzsākta pret trim personām, kas saistītas ar uzņēmuma pārvaldi — īpašnieku, menedžeri un faktisko uzņēmuma vadītāju.
Iepriekš ziņots, ka Latvijas Banka sadarbībā ar Baltijas Starptautisko Ekonomikas Politikas Studiju centru (BICEPS) izstrādāja
Президент Латвийского общества ресторанов Янис Ензис поставил оценку отлично  фестивалю уличной еды Street Food Festival в Риге. - Sputnik Latvija, 1920, 16.11.2021
Latvijā
"Sešas pārbaudes nedēļā": kā valsts "atbalsta" uzņēmējus krīzes laikā
Ziņu lente
0
Vispirms jaunieVispirms vecie
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала