04:21 28 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2114
  • RUB91.7258
Pasaulē
Saņemt īso saiti
67

Eiropas loterijā EuroMillions tiks izlozēti 130 miljoni eiro: izloze notiks piektdien, 7. jūnijā.

RĪGA, 6. jūnijs – Sputnik. Piektdien, 7. jūnijā, notiks Eiropas loterijas EuroMillions super balvas izloze, vēsta Bb.lv.

Latvijas pilsoņi var piedalīties EuroMillions loterijas izlozē kopā ar 17 dalībvalstu rezidentiem. Lai kļūtu par superizlozes dalībnieku, jāiegādājas loterijas biļetes tiešsaistē, jāizvēlas pieci galvenie skaitļi – no 1 līdz 50 – un divi "lucky star" skaitļi – no 1 līdz 12. Izlozes uzvarētājs kļūs par laimīgo 130 miljonu eiro ieguvēju.

Tiek atzīmēts, ka EuroMillions izloze notiek vien reizi-divas gadā, toties laimests ir garantēti milzīgs. Ziņa par izlozes rīkošanu var tikt izsludināta jebkurā laikā un vienmēr kļūst par skaļu notikumu.

Izņemot džekpota summu 130 miljoni eiro apmērā, varēs laimēt arī otrās kārtas balvu, kuras summa arī solās būt iespaidīga.

Aizmāršīgie miljonāri

Galvenais, neaizmirst, kādi skaitļi uzvarējuši loterijā, un savlaicīgi ierasties pēc balvas. Piemēram, 2017. gadā kompānija "Latvijas Loto" bija spiesta meklēt loterijas uzvarētājus, lai atdotu viņiem balvas.

Toreiz augustā Latvijas iedzīvotājs laimēja 75 tūkstošus eiro, taču pēc balvas tā arī neieradās. Turklāt tajā pašā gadā pašvaldības darbinieks Gatis Kopmanis laimēja 36 tūkstošus eiro Latloto loterijā 5 no 35, taču ieradās pēc balvas vien maija beigās. Visus atgādinājumus par laimestu viņš uzskatīja par surogātpastu un izdzēsa, nelasot.

Turklāt, kā iepriekš rakstīja Sputnik, narkologi norāda, ka atkarībā no loterijām nonāk 20% dalībnieku. Un katrs atkarīgais negatīvi ietekmē vēl četrus tuvus cilvēkus, jo šī atkarība nekad nav individuāla patoloģija.

Izņemot minēto, no atkarības cieš arvien jaunāki cilvēki. Eksperti norāda, ka nevajag pieradināt bērnus pie loterijām kopš bērnības. Jo jaunieši pēcāk var nomainīt atkarību no loterijām pret atkarību no citām azartspēlēm.

Pēc temata

Nokavējis: briselietis nepaspējis saņemt loterijas laimestu 6 miljonu EUR apmērā
Sievas un bērnu dzimšanas datumi palīdzējuši Latvijas iedzīvotājam vinnēt loterijā 600 tūkstošus eiro
Pensionāre no Aizkraukles laimējusi loterijā 50 tūkstošus eiro
Ienākumi valstij, atkarība pilsoņiem: kas bīstams loterijās
Francijā bezdarbnieks laimējis loterijā vairāk nekā miljonu eiro

Galvenie temati