09:07 06 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1224
  • RUB80.2153
Pasaulē
Saņemt īso saiti
28

Latvijā vīrietis vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, iepriekš viņš ir sodīts par zādzību.

RĪGA, 17. janvāris — Sputnik. Latvijas pilsonim, kurš mēģinājis nozagt hokeja nūjas no Somijas sieviešu izlases ģērbtuves Olimpiādē Dienvidkorejā, piespriests naudas sods 751 eiro apmērā, žurnālistiem paziņoja Latvijas Valsts policijas priekšnieka vietnieks Artis Velšs, kurš nodrošina Latvijas olimpiešu apsardzi Phjončhanā.

Hokejs
© Sputnik / Алексей Куденко / Михаил Корытов

Svētdien 1990. gadā dzimušais Latvijas iedzīvotājs nopirka biļeti uz hokeja maču. Stadionā viņš iekļuva ģērbtuvē, kur glabājās Somijas izlases ekipējums, un centās iznest no turienes vairākas hokeja nūjas. Latvietis jau plānoja nozust, taču viņa dīvaino uzvedību pamanīja Olimpiādē strādājošie brīvprātīgie darbinieki, kuri par viņu ziņoja policijai. Aizturēšanas brīdī vīrietis atradās alkohola reibumā un atzinās zādzībā.

"Viņam piespriests sods 751 eiro apmērā," — teica Velšs.

Dienvidkorejas policija sākusi izmeklēšanu. Vīrietis ir atbrīvots, taču līdz 26. februārim viņam ir aizliegts pamest valsti. Vīrietim nav nekāda sakara ar Latvijas olimpisko delegāciju, savukārt Dienvidkorejā viņš atrodas darba darīšanās. Latvijā viņš vairākkārt nonācis policijas redzeslokā, viņam ir sodāmība par zādzību.

 

Pēc temata

Pierīgā uzliesmo zādzības no privātmājām: zagļus nebiedē suņi un signalizācija
Aplaupīts Raiņa un Aspazijas muzejs Jūrmalā
Divi Latvijas pilsoņi izrādījušies iesaistīti kiprieša slepkavībā
Gērnsijas policija apstiprinājusi latvieša Mika Alpa nāvi

Galvenie temati