17:56 16 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1444
  • RUB81.0468
Pasaulē
Saņemt īso saiti
31

Izraēlas bruņoto spēku pārstāvis atteicies komentēt aviācijas uzlidojumu "Hezbollah" noliktavai Damaskas lidostas rajonā.

RĪGA, 27. aprīlis — Sputnik. Ceturtdien Izraēla izdarīja aviācijas uzbrukumu "Hezbollah" noliktavai Damaskas lidostas rajonā, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz Reuters. Informāciju aģentūrai apstiprinājis reģiona izlūkdienestu pārstāvis.

Iepriekš telekanāls "Al Majadin" vēstīja par spēcīgu sprādzienu, kas ceturtdienas rītā atskanējis Damaskas lidostas rajonā. Tika atzīmēts, ka sprādziens, domājams, ir Izraēlas aviācijas uzlidojuma rezultāts.

Pie tam Izraēlas bruņoto spēku pārstāvis atteicies komentēt inforāciju par to, ka valsts izdarījusi aviācijas uzbrukumu "Hezbollah" noliktavai Damaskas lidostas rajonā.

"Mēs nevaram komentēt šo informāciju," — aģentūra Reuters citēja Izraēlas BS pārstāvja teikto.

Februāra sākumā Izraēlas bruņotie spēki apšaudīja Sīrijas valdības karaspēku pēc tanka lādiņa sprādziena Izraēlas kontrolētajā Golānas augstienes teritorijā.

Kuneitras province atrodas Sīrijas dienvidrietumos un robežojas ar Izraēlu. Šeit atrodas arī Golānas augstiene — strīdīga teritorija, kas no 1944. līdz 1967. gadam veidoja daļu no Sīrijas provinces, taču Sešu dienu karā to sagrāba Izraēla. Patlaban Golānas augstieni kontrolē Izraēla.

Pēc temata

Kongress lūdz Trampu izskaidrot ASV stratēģiju Sīrijā
Krievija atbildējusi uz Džonsona aicinājumu pievienoties ASV vadītajai koalīcijai
ISIS kaujinieki izmantojuši indīgu gāzi uzbrukumā Mosulā
ASV izdarījušas raķešu triecienu Sīrijas aviācijas bāzei

Galvenie temati