04:20 28 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1832
  • RUB90.5710
Pasaulē
Saņemt īso saiti
18

Boriss Džonsons kritiski izteicies par Eiropas Savienības lomu Ukrainas konfliktā.

RĪGA, 10. maijs — Sputnik. Bijušais Londonas mērs Boriss Džonsons nosaukts par "Putina apoloģētu", jo kritizējis Eiropas Savienības lomu Ukrainas konfliktā, ziņo RIA Novosti.

Par "Putina apoloģētu" Džonsonu intervijā preses izdevumam The Daily Telegraph nosaucis Džeks Stro, viens no galvenajiem Brexit kritiķiem. Pēc viņa domām, bijušais Londonas mērs pēc savas kritikas "ir kritis vēl zemāk". Komentējot viņa teikto, Boriss Džonsons norādīja, ka tādi izteikumi vienkārši ir necienīgi.

Nesen Boriss Džonsons savā uzrunā, kurā atbalstīja

izstāšanos no ES, paziņoja, ka Eiropas Savienība ir tikai izlikusies īstenojam aizsardzības politiku. Pēc bijušā mēra domām, šāda rīcība ir izprovocējusi Krievijas un Ukrainas sadursmi.

Ar šiem vārdiem Džonsons uzbruka Lielbritānijas premjerministram Deividam Kameronam, kurš izteicies, ka Eiropas kontinentam var draudēt karš, ja Lielbritānija izstāšoties no Eiropas Savienības.

Pēc Džonsona domām, valsts premjerministrs nevar ticēt tam, ka Lielbritānijas izstāšanās izprovocēs konfliktu, jo tikai pirms dažiem mēnešiem viņš pats paskaidroja, ka Lielbritānijai ir jāpamet ES, ja tajā netiks veiktas liela mēroga reformas, atgādināja mediji.

Pēc temata

Londonas mērs – musulmanis Sadiks Hans
Britānija skeptiski uztver Obamas padomus
Obama vēlas pārliecināt Lielbritāniju palikt Eiropas Savienībā

Galvenie temati