09:01 12 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1783
  • RUB85.6858
Politika
Saņemt īso saiti
39

Prezidenta prettiesisko darbību pierādījumus sāk iesniegt cilvēki no viņa loka, apgalvo amerikāņu prese.

RĪGA, 7. окт - Sputnik. ASV prezidenta Donalda Trampa impīčmenta lietā parādījies jauns informators, pavēstīja avīze The Los Angeles Times.

Lietu par prezidenta Trampa impīčmentu demokrāti sāka izmeklēt septembra nogalē. Iepriekš lietā bija viens galvenais informators, taču tā apaugusi ar jauniem faktiem, informē Sputnik Baltkrievija.

Pirmdien ASV prese pavēstīja, ka lietā parādījies jauns liecinies. Tuvākajā laikā iespējama liela informācijas apjoma parādīšanās. Tāpat The Los Angeles Times konstatēja, ka pierādījumus iesniedz arī cilvēki no Trampa tuvākā loka.

Tāpat juristi ziņoja, ka drīz parādīsies arī citi informētāji. Pēdējais ziņotājs, pēc izmeklēšanā iesaistīto advokātu vārdiem, bija cieši saistīs ar Baltā nama un Ukrainas attiecībām.

Pats Tramps no jauna skarbi kritizēja gan cilvēkus, kuri izmeklē impīčmenta lietu, gan arī virkni amerikāņu mediju.

Septembrī izcēlās liels skandāls ap Trampa telefona sarunu ar Ukrainas prezidentu Vladimiru Zeļenski. ASV vadītājam pārmeta centienus pārliecināt Zeļenski sākt bijušā ASV viceprezidenta Džozefa Baidena darbības izmeklēšanu, par to solot finansiālu un militāru palīdzību Kijevai. Šī situācija deva ieganstu ASV Demokrātiskajai partijai ierosināt impīčmenta procedūru.

Pēc temata

"Patriotisms ir gaļas gabals": kāpēc globālisti necieš Trampu
Demokrāti vēlas publiskot Trampa sarunas ar pasaules valstu līderiem
Krievijas pēdas Ukraingeitā ir atrastas. Kāds būs sods
Uz spēles likta valsts: ar ko Donalds Tramps biedē amerikāņus

Galvenie temati