18:57 11 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1783
  • RUB85.6858
Krievijā
Saņemt īso saiti
263

Latvijas dziedātāja Laima Vaikule nav tiesīga izvirzīt pretenzijas Krievijas publikai, uzskata skatuves mākslinieks Mihails Bojarskis.

RĪGA, 8. decembris – Sputnik. Krievijas skatuves mākslinieks Mihails Bojarskis burtiski nolamāja Latvijas izpildītāju Laimu Vaikuli par viņas attieksmi pret Krievijas publiku, vēsta "Tsargrad".

Novembra beigās Vaikulei Krievijā pasniedza balvu "Zelta gramofons 2019" par ieguldījumu pašmāju mūzikas vēsturē. Tiesa, saņemot balvu Kremļa pilī, dziedātāja paziņoja, ka nezina, kādēļ viņai būtu jāpateicas par šo balvu, jo viņa to ir pelnījusi.

Turklāt viņa norādīja, ka Krievijas publika kaut kā vāji viņai aplaudē. "Ja jūs vēl sliktāk mani uzņemsiet, tad es vairs nezinu ar ko nodarbošos," pasūdzējās viņa tieši uz skatuves.

Skatuves mākslinieks Mihails Bojarskis intervijā izdevumam "Tsargrad" paziņoja, ka šāda attieksme pret Krievijas publiku ir nepieņemama.

"Ir nepieļaujami spļaut tur, kur tevi padarīja par cilvēku," uzsvēra viņš.

Turklāt Bojarskis pateica, ka Vaikulei derētu tikt skaidrībā ar savu skatītāju uztveri. Skatuves mākslinieks norādīja, ka šādās situācijās, kā Laima, nenonāk, jo viņš zina, ka zāle vienmēr atbild viņam tā, kā viņš to ir nopelnījis.

Atgādināsim, ka pirms dažām dienām medijus satricināja Latvijas komponista Raimonda Paula atzīšanās, kurš it kā nosaucis Krievijas klausītājus par "uzbāzīgiem", salīdzinot viņus ar latviešiem.

Tiesa, pats Pauls, komentējot šo informāciju, norādīja, ka nezina, no kurienes žurnālisti ņēmuši šo "nejēdzību". Tieši pretēji, Krievijas publiku viņš vienmēr uzskatījis par atsaucīgāku, nekā Latvijas publiku, un savu viedokli joprojām nav izmainījis.

Pēc temata

Pauls: mūsu publika nav tik uzbāzīga, kā Krievijā
No skatuves runāt krieviski ir cūcība: latviešu žurnāliste uzbrūk Vaikulei
Meladze pastāstīja, ko dara Jūrmalā un kā attiecas pret Busuli un Vaikuli
Paula vārdi par Krievijas skatītāju uzbāzīgumu pārsteidza pašu Paulu

Galvenie temati