06:26 21 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2101
  • RUB89.0850
Krievijā
Saņemt īso saiti
47

Sankcijas attiecībā uz Krimu tika ieviestas pirms trīs gadiem pēc pussalas atkalapvienošanās ar Krieviju un kopš tā laika tiek pagarinātas automātiski.

RĪGA, 28. maijs — Sputnik. Krima "filozofiski reaģē" uz Rietumu sankciju pagarināšanu, kaut gan tās nedaudz bremzē pussalas attīstību, tās nespēj to apturēt, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz republikas ekonomiskās attīstības ministru Andreju Meļņikovu.

"Ja sankcijas turpinās, mums uz tām jāreaģē absolūti filozofiski, un jāattīstās tādu iespēju ietvaros, kādas mums ir. Bez sankcijām mēs noteikti attīstītos straujāk, bet sankcijas tikai bremzē mūsu attīstību, tās nav dominante, tās neveido nosacījumus investīciju badam, tās neveido nosacījumus darbības apturēšanai. Tas sarežģī dzīvi, bet, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus. Es vados no šī filozofiskā principa," — pastāstīja Meļņikovs Sputnik Krimā radiostacijas ēterā.

Pēc viņa teiktā, pirmajos trīs gados Krimas biznesam sankciju režīms pat nonāca par labu, jo tika izveidoti īpašie atbalsta pasākumi.

"Brīvās ekonomiskās zonas režīms, un pēc kāda laika sankciju režīms palīdzēja mūsu vietējiem uzņēmumiem veikt modernizāciju — tā ir bāze, uz kuras reģionālā ekonomika var virzīties tālāk," — uzsvēra ministrs.

Pēc temata

Ukraina bīstas no Krievijas uzbrukuma
Times: Lielbritānija vairs neprot strādāt ar Krieviju un "pāršāvusi pār strīpu" Krimas situācijā
Par Krimas apmeklējumu Ukrainā konfiscēts ārvalstu kuģis
Krimas tatāri nevēlas dzīvot Ukrainā

Galvenie temati