23:05 18 Septembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1833
  • RUB89.1439
Latvijā
Saņemt īso saiti
83

Viņa kaķi Kuzja un Muris turpmāk strādās galvaspilsētas bijušā mēra ofisā Rīgā. Šķiet, "Saskaņai" Rīgā vairs nav izredžu.

RĪGA, 1. marts – Sputnik. Bijušais Rīgas mērs, Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs sniedzis oficiālu paziņojumu savā lapā Facebook.

Politiķis pastāstīja, ka viņa kaķi, ilggadējie Rīgas domes iemītnieki, kuri kopš 2011. gada strādājuši rīdzinieku labā, tagad pārstāvēs Latviju augstākā līmenī.

Līdz Briselei Kuzja un Muris vēl nav nokļuvuši, toties apmetušies EP deputāta ofisā Rīgā. Tagad viņi dzīvos tur.

"Tas ir oficiāli - divi Rīgas domes kaķi Muris un Kuzja, kas strādāja rīdzinieku labā kopš 2011. gada, atstāja savu darbu. Tagad viņi ir Eiropas sociālistu un demokrātu pārstāvji un strādā manā Rīgas ofisā. Visiem jaukas brīvdienas!" Nils Ušakovs priecīgi pavēstīja saviem lasītājiem.

 

 

Par to, ka kaķi mainīs savu dzīvesvietu, kļuva zināms jau iepriekš, taču tagad Ušakovs oficiāli apstiprinājis informāciju, zinot, ka abi dzīvnieki ir rīdzinieku mīluļi un daudzi pārdzīvo par viņu likteni.

Galvaspilsētas bijusī vicemēre Anna Vladova, kura zināmu laiku rūpējās par Kuzju un Muri, pastāstīja, ka pēc Rīgas domes atlaišanas frakcija "Saskaņa" pametīs Rātsnama telpas un nebūs neviena, kam parūpēties par kaķiem. Pie tam viņa pieļāva, ka gadījumā, ja galvaspilsētas domē no jauna parādīsies "Saskaņas" frakcija, runči varētu atgriezties.

Taču, acīmredzot, krievu skolu aizstāvja Konstantīna Čekušina izvirzīšana "Saskaņas" saraksta līdera un Rīgas mēra kandidāta postenim gaidāmajās Rīgas domes vēlēšanās, izšķīrusi arī kaķu tālāko dzīvi.

Iepriekš publicists Vladimirs Lindermans savā iknedēļas politisko notikumu apskatā norādīja: "Saskaņai" ir skaidrs, ka pie varas tā vairs nenonāks.

Virkne ekspertu uzskata, ka vienīgais, kas varētu glābt partijas stāvokli, ir vispārēji iecienītais Nils Ušakovs, taču viņš savus kaķus no Rīgas domes jau ir aizvedis...

Pēc temata

Kuzja un Muris aizbrauca no Rīgas domes, bet solīja atgriezties
Viņiem viss ir labi: žurnālisti apciemoja Kuzju un Muri
Ušakovs parādīja, kā Kuzja un Muris pārdzīvo Rīgas domes atlaišanu
"Man vispār pret viņiem ir alerģija": Oļegs Burovs stāsta par Kuzjas un Mura likteni
Tagi:
Rīga, Saskaņa, Ušakovs

Galvenie temati