06:05 10 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1342
  • RUB80.0425
Latvijā
Saņemt īso saiti
Vēlēšanu hipodroms (136)
347

"No sirds - Latvijai" partijas līdere parādīja, kādā veidā cilvēki dalās divās daļās.

RĪGA, 2. oktobris — Sputnik. Partija "No sirds — Latvijai" aicina latviešus nākt uz vēlēšanām ar ārkārtīgi orģinālu reklāmu sociālajos tīklos.

Saskaņā ar Sabiedriskā viedokļa izpētes centra SKDS veiktās aptaujas rezultātiem, par partiju "No sirds — Latvijai" gatavi nobalsot vien 1,5% vēlētāju, tādējādi, nākamajā Saeimā partija riskē tomēr neiekļūt.

Taču, saskaņā ar to pašu aptauju, vairāk nekā 25% vēlētāju vēl nav izlēmuši, par ko balsot. Acīmredzot tik neizlēmīgiem arī ir paredzēta reklāma, kura vakar parādījās partijas oficiālajā Facebook lapā.

Jaunais lozungs, kurā partija savas līderes Ingūnas Sudrabas sejā vēršas pie vēlētāja, skan tā: "Cilvēki dalās divās daļās… tādi, kas iet vēlēt, un tādi, kas neiet un vēlāk sūdzas. EJ VĒLĒT!"

Plakātā attēlota pati Sudraba, stingrā rozā kostīmā un ar motorzāģi rokās, acīmredzami, lai nodemonstrētu to, kā tieši cilvēki dalās divās daļā.

Atgādināsim, iepriekš ar kreatīvu priekšvēlēšanu reklāmu pārsteidza "Jaunā Vienotība" — partijas Rīgas saraksta līderis Edgars Rinkēvičs skatās no plakātiem, kuros tiek apgalvots, ka Latvija ir izdevusies valsts "par spīti Kremlim".

Saeimas vēlēšanas notiks šī gada 6. oktobrī.    

Temats:
Vēlēšanu hipodroms (136)

Pēc temata

Piebremzējiet drusku: divas dienas pirms vēlēšanām Saeima balsos par "VDK maisiem"
Zatlers par tautas prezidenta vēlēšanām: trokšņa celšana
Saeima atbalstījusi grozījumus par atklātām prezidenta vēlēšanām

Galvenie temati