17:54 27 Februāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2121
  • RUB90.6697
Latvijā
Saņemt īso saiti
168

Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālā pārstāve Marija Zaharova komentēja Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča skandalozo reklāmas plakātu.

RĪGA, 27. septembris — Sputnik. Latvijas politisko spēku priekšvēlēšanu reklāmas vēl joprojām pārspēj viena otru Krievijai naidīgas aģitācijas jomā. Jaunākais piemērs — priekšvēlēšanu plakāts ar Latvijas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča attēlu.

Miglainu pasakainas nākotnes solījumu — algu palielināšanas un nodokļu samazināšanas — vietā Latvijas ĀM vadītājs, acīmredzot, nolēmis izraudzīties vienkāršajiem cilvēkiem saprotamāku valodu un apzīmējis galveno Latvijas ienaidnieku — Krieviju.

"Par spīti Kremlim Latvija ir un būs izdevusies valsts," — teikts diplomāta priekšvēlēšanu plakātā.

Plakāts jau paspējis radīt atbalsi — iedzīvotāji aktīvi apspriež Rinkēviča daudznozīmīgo lozungu sociālajos tīklos un uzskata to par kārtējo priekšvēlēšanu triku no kategorijas "krievi nāk".

Tam uzmanību pievērsa arī krievu politlogs, eksperts Krievijas un Latvijas attiecību jautājumos Vladimirs Simindejs.

Savā lapā Facebook Simindejs vērsās pie Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālās pārstāves Marijas Zaharovas un lūdza viņu paskatīties uz Edgara Rinkēviča izmisīgo reklāmu.

Krievijas ĀM oficiālās pārstāves komentārs sekoja visai drīz.

"Kremlis gan gribēja, lai Latvija būtu plaukstoša valsts. Taču, ja grib būt tikai izdevusies — Dieva dēļ," — sarkastiski atzīmēja Marija Zaharova.

Pēc tam diskusijā ar Mariju Zaharovu centās iesaistīties vietējais aktīvists, krievu izglītības aizstāvis Degi Karajevs.

"Marija Zaharova, kad tad beidzot gāzi nogriezīsiet un ar tankiem nomētāsiet? Vietējie jau 30 gadus sola…" — viņš uzturēja sarunu ironiskā tonī.

"Degi, par atslēgtu gāzi un tanku zalvēm sliktāka var būt tikai pastāvīgu baiļu pilna dzīve. Tā nav mūsu izvēle, taču lai jau, ja kādam patīk," — attrauca Krievijas ĀM pārstāve. 

Pēc temata

Pabriks gatavs sanaidot NATO un Krieviju spēcīgas Latvijas labad
Gasparjans: gaidu, kad Vaikule iedziedāsies "es prasu naudu"
Satversmes Aizsardzības biroja vadītājs baidās, ka Saeimu izvēlēsies Kremlī
"Ietekmes aģents" de Koško: naids pret krieviem nav Latvijas interesēs

Galvenie temati