20:41 01 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.2053
  • RUB89.3155
Latvijā
Saņemt īso saiti
21

Nevīžīgs tēvs, kurš aizmirsa par savu dēlu, spēlējot uz naudu spēļu automātu zālē Purvciemā, varētu tikt cauri ar brīdinājumu un doties ārstēties no atkarības.

RĪGA, 5. februāris – Sputnik. Tēvam spēlmanim no Rīgas, kurš atstāja savu bērnu pie ieejas spēļu zālē Purvciemā un aizmirsa par viņu, cenšoties laimēt naudu, draud daži sodi vai daži brīdinājumi, vēsta Mixnews.lv.

Incidents notika 10. janvārī, ārā bija sals. Mazo zēnu, kurš stāvēja pie ieejas spēļu zālē, pamanīja garāmgājēji, kuri arī vērsās policijā. Policisti ātri ieradās uz notikuma vietu un noskaidroja, ka zēns jau veselu stundu gaida uz ielas savu tēti, kurš drīzumā solījis atgriezties.

Zēns nespēja skaidri aprakstīt tēvu un devās viņa meklējumos uz spēļu zāli kopā ar policistiem. Vīrieti ātri atrada – viņš aizrautīgi spēlēja uz naudu.

Policijas iecirknī, kur tēvu nogādāja kopā ar dēlu, vīrietis atzina, ka plānoja pavadīt spēļu zālē vien piecas minūtes, taču, sākot spēlēt azartspēles, pazaudēja laika sajūtu. Šīs paskaidrojums nav līdzējis, un pret tēvu-neveiksminieku tika iniciēta administratīvā lieta.

Kā rezultātā, par bērnu kopšanas pienākumu nepildīšanu vīrietim draud brīdinājums vai soda nauda līdz 140 eiro. Tāpat viņu varētu sodīt vēl par 70 eiro par emocionālu vardarbību pret dēlu. Turklāt vīrietim tiks piedāvātas ārstēšanās iespējas no azartspēļu atkarības.

Tāpat par ģimeni ieinteresējies Sociālais dienests. Tagad sociālie darbinieki vērīgi sekos līdzi šai sabiedrības vienībai.

Pēc temata

Jelgavas glābējsilītē atstāja meitenīti
Diena: 17 tūkstoši Latvijas bērnu nav reģistrēti nevienā izglītības iestādē
Bērnu uz ielas atstājušais tēvs: spēļu zālē es aizmirsu par laiku

Galvenie temati