21:12 01 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.2053
  • RUB89.3155
Latvijā
Saņemt īso saiti
23

Nepilnas nedēļas laikā maršruts izrādījās pieprasītāks, nekā bija plānots; lidojumi tiks veikti tikai vasaras periodā, līdz oktobrim, jo Liepājas lidosta nav gatava apkalpot lidmašīnas ziemā.

RĪGA, 23.maijs – Sputnik. No pagājušās otrdienas līdz vakardienai maršrutā Rīga-Liepāja pārdots vairāk nekā 1200 biļetes, vairāk nekā bija plānots, paziņoja satiksmes ministrs Uldis Augulis telekanāla LNT ēterā.

Par to viņš paziņoja programmas " 900 sekundes" ēterā. Tādējādi airBaltic pagājušajā nedēļā atklātais reiss izrādījās pieprasītāks, nekā bija gaidīts.

Ministrs atgādināja, ka lidojumi uz Liepāju tiks izpildīti līdz oktobrim, jo pilsētas lidosta nevar apkalpot reisus rudenī un ziemā.

Aviosatiksmes atklāšanas iespēju ar Ventspili un Daugavpili Augulis vērtē skeptiski, jo šo pilsētu lidostas tehniski nav gatavas regulāru reisu apkalpošanai.

airBaltic uzsāka lidojumus maršrutā Rīga-Liepāja 16.maijā. Reisi tiek izpildīti trīs reizes nedēļā: otrdienās, ceturtdienās un svētdienās, plkst. 23:25. Lidojumus veic ar Bombardier Q400 NextGen lidmašīnām. Atgriešanās reiss no Liepājas uz galvaspilsētu izlido piektdienās, pirmdienās un trešdienās, plkst. 5:45. lidojuma ilgums sastāda 40 minūtes.

Pēc temata

Novembrī airBaltic saņems jaunās lidmašīnas no Kanādas
AirBaltic vadītājs, gaidot auditu, pastāstīja par saviem ienākumiem
AirBaltic stjuarti Lielbritānijā saņēmuši zelta medaļas

Galvenie temati