03:36 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Pašvaldības policija

Rīgas dome noliedz augsto noziedzības līmeni galvaspilsētā

© Flickr/ Valsts policija
Latvijā
Saņemt īso saiti
15

Saskaņā ar Crime Index reitingu, Rīga ir visnedrošākā Baltijas galvaspilsētu vidū

RĪGA, 30.aprīlis — Sputnik. Rīgu nevar nosaukt par pilsētu ar augstu noziedzības līmeni.

Par to radio Baltkom ēterā paziņoja Rīgas domes Drošības, kārtības un korupcijas apkarošanas jautājumu komitejas vadītājs Dainis Turlais.

Tāpat viņš uzsvēra, ka pēdējo piecu gadu laikā drošības līmenis galvaspilsētā paaugstinās.

"Ja mēs paskatīsimies uz statistikas rādītājiem, ne tikai pašvaldībās, bet arī Valsts policijas, tad pēc visiem rādītājiem, kaut arī nenozīmīga, bet tomēr ir uzlabošanās. Pat ja mēs paskatīsimies uz sabiedrības sajūtu viedokļa aptaujām, tad arī šeit rādītāji kļūst labāki. Rīgā norisinājās pasaules mēroga pasākumi: Koru olimpiāde, Latvijas prezidentūra ES, visi šie pasākumi norisinājās faktiski bez jebkādiem incidentiem," — teica Turlais.

Par visbīstamāko un viskriminālāko Baltijas pilsētu vidū Crime Index reitinga sastādītāji uzskata Kauņu. Tā ieņem 240. vietu kopējā sarakstā. Un visdrošākā vieta dzīvošanai ir Tallina, kura atrodas augstajā 38.vietā. Viļņa ierindojās 103.vietā un Rīga palika 144.

Iepriekš parlamenta aizsardzības, iekšlietu un korupcijas apkarošanas komisijas priekšsēdētājs, Latvijas Nacionālās drošības padomes loceklis, Ainars Latkovskis paziņoja, ka Rīga liekas nedroša tikai tiem, kam nav ar ko salīdzināt kriminogēno situāciju pilsētā.

Pēc temata

Rīgas dome meklē līdzekļus Mežaparka Lielās estrādes pārbūvei
Mediji: banka no Latvijas iesaistīta miljonu dolāru atmazgāšanas lietā
Venecuēlā aizturēja bērnu grupu aizdomās par militārpersonu slepkavību

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  59