12:10 24 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1856
  • RUB90.6421
Baltijā
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (722)
47

Piektdienas rītā Igaunijas varasiestādes ziņoja par 41 inficēto ar jauno saslimšanu, vakarpusē to skaits sasniedza 79. Iepriekš PVO pasludināja COVID-19 uzliesmojumu par pandēmiju.

RĪGA, 14. marts – Sputnik. Igaunijā atklāto koronavīrusa gadījumu skaits palielinājies par 68 kopš vakardienas rīta un raksta uzrakstīšanas brīdī sastāda 109 cilvēkus, vēsta Sputnik Lietuva ar atsauci uz portālu ERR.

Piektdien tika ziņots par 41 inficēto.

Izdevums vēsta, ka puse saslimušo atrodas Harju apriņķī (reģiona administratīvais centrs – Tallina), tur reģistrēti 54 gadījumi. Vēl 31 saslimušais ir Sāremā salā, deviņi Viru apriņķī, pa sešiem gadījumiem – Tartu un Pērnavas apriņķos un trīs Austrumviru apriņķī.

Kopš janvāra beigām laboratorijā veikti 843 koronavīrusa testi. Kopš piektdienas Igaunijā spēkā stājies ārkārtas stāvokļa režīms. Pagaidām tas ir spēkā līdz maija sākumam. Ārkārtas stāvoklis ieviests Latvijā(26 gadījumi), un arī Lietuva ievieš ārkārtas stāvokli (6 gadījumi).

Pasaules Veselības organizācija 11. martā pasludināja jaunā koronavīrusa COVID-19 saslimšanas uzliesmojumu par pandēmiju. Pasaulē reģistrēti jau vairāk nekā 146 tūkstoši inficēšanās gadījumu 149 valstīs un aizjūras teritorijās, miruši vairāk nekā  5,4 tūkstoši cilvēku.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (722)

Pēc temata

Politico: kā padomju bērnība iemācīja mums izdzīvot koronavīrusa gadījumā
Latvijā jau ir gatavi veikt cilvēkiem valsts apmaksātas koronavīrusa pārbaudes teltīs
Kur paslēpies koronavīrusa "melnais gulbis": analītiķis nosauca ekonomikas vājo posmu
Eksperts: Ķīnai ir zīmīgs arguments par labu tam, ka ASV ir koronavīrusa avots
Tagi:
koronavīruss, Igaunija

Galvenie temati