https://sputniknewslv.com/20210913/ukraini-sasutusi-pec-igaunijas-prezidentes-vardiem-par-ukrainu-18402736.html
Ukraiņi sašutuši pēc Igaunijas prezidentes vārdiem par Ukrainu
Ukraiņi sašutuši pēc Igaunijas prezidentes vārdiem par Ukrainu
Sputnik Latvija
"Ukrainskaja pravda" lasītāji asi kritizēja Igaunijas valsts vadītājas viedokli par Ukrainas iestāšanos ES. 13.09.2021, Sputnik Latvija
2021-09-13T16:30+0300
2021-09-13T16:30+0300
2021-09-13T16:30+0300
pasaulē
ukraina
igaunija
eiropas savienība
kersti kaljulaida
https://cdnq1.img.sputniknewslv.com/img/07e5/08/06/17888682_0:0:3073:1728_1920x0_80_0_0_4f7e676e52cc1be0f28a3877c884b0e8.jpg
RĪGA, 13. septembris — Sputnik. Izdevums "Ukrainskaja pravda" publicējis rakstu, kas veltīts Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas vārdiem par Ukrainas atbilstību Eiropas Savienības dalībvalsts kritērijiem, vēsta RIA Novosti.Kaljulaida konstatēja, ka Ukraina ir "vairāku gaismas gadu attālumā" no Kopenhāgenas kritērijiem, kuru izpilde nepieciešama, lai iestātos Eiropas Savienībā. Pie tam viņa pastāstīja par grūtībām, ar ko igauņu investori sastopas Ukrainā, tomēr piebilda, ka vienmēr atbalstījusi tādu valstu kā Ukraina, Gruzija un Moldova iestāšanos ES. Publikācija izraisījusi aktīvu atbalsi ukraiņu lasītāju vidū – izdevuma materiāls Facebook saņēmis virkni komentāru."Kārtējā pareģe... Katram ir savs ceļš, un mums nav vajadzības klausīties kārtējo ķērkšanu (atvainojiet, pamācības)," uzrakstīja lasītājs Volodymyr Tomchuk."Tas jau ir personisks (viedoklis. — red.). Lai kādas būtu problēmas, tā nav veselas valsts prezidentes cienīga uzvedība. Pat ja igauņu investoriem kaut kas nav bijis kārtībā Ukrainā," pauda viedokli Bogdan Kovalenko."Tāpēc jau viņu neievēlēja, laikam lauž sev ceļu Krievijā, bet viņi turpina tādu pašu propagandu, ES ir 28 valstis, tātad ne jau viņa to izlems," apgalvo Anna Kobana."Kaut kāds radījums kaut ko ievankšķējies par "gaismas gadiem", toties viņas valstī visu caurcaurēm nopirkusi Krievija. Lai labāk cieš klusu," sašutis Tarass Sergijenko."Šis cilvēks vispār neko nelemj ne tikai starptautiskajā politikā, bet pat pašas valstī. Viņa izteikusi savu viedokli, kas nevienam nav vajadzīgs," uzsvēra Antons Kistols."Igaunijā savu problēmu ir vairāk nekā vajadzīgs," apgalvoja Liubomyr Ivanovych.Tomēr daudzi komentētāji bija vienisprātis ar Kaljulaidas viedokli."Tādiem sabiedroto uzskatiem vajadzētu satraukt valdību un mobilizēt efektīvākiem soļiem," atzīmēja Vyacheslav Semenko."Vai var uzņemt ES valsti, kur parlamenta deputāti saņem algas no oligarhiem?" pajautāja Igors Sidorenko."Viņai ir taisnība... Diemžēl!" piekrita Tania Forst."Sveicieni visiem, kas stāvēja par to maidanā," ironizēja Maksims Koguts.Augusta beigās Kersti Kaljulaida, kas pamet posteni pēc jaunā prezidenta ievēlēšanas, paziņoja, ka Ukrainai, Moldovai un Gruzijai būs vajadzīgi aptuveni 20 gadi, lai atbilstu kritērijiem, kas nosprausti ES kandidātvalstīm.Ukraina tiecas pēc integrācijas ar Eiropas Savienību un īsteno Briseles pieprasītās reformas. Tomēr ES jau vairākkārt norādījusi, ka Ukrainas iestāšanās tuvākajos gados ir mazticama. EK viceprezidents ekonomikas jautājumos Valdis Dombrovskis iepriekš uzsvēra, ka tuvākajos gados, domājams, valsts iestāšanās organizācijā procedūras starts nenotiks.
https://sputniknewslv.com/20210826/kersti-kaljulaida-neiesaku-igauniem-investet-ukraina-18170572.html
https://sputniknewslv.com/20210824/politiskais-un-kreditu-jugs-ko-ukraina-sanemusi-no-asociacijas-ar-es-18139651.html
https://sputniknewslv.com/20210619/azarovs-kada-ir-rietumu-reala-politika-bijusajas-psrs-republikas-17233101.html
Sputnik Latvija
media@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
2021
Ziņas
lv_LV
Sputnik Latvija
media@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
https://cdnq1.img.sputniknewslv.com/img/07e5/08/06/17888682_140:0:2871:2048_1920x0_80_0_0_1cebe07cf1f6ada7cbfc376be9c4d682.jpgSputnik Latvija
media@sputniknews.com
+74956456601
MIA „Rossiya Segodnya“
ukraina, igaunija, eiropas savienība, kersti kaljulaida
ukraina, igaunija, eiropas savienība, kersti kaljulaida
Ukraiņi sašutuši pēc Igaunijas prezidentes vārdiem par Ukrainu
"Ukrainskaja pravda" lasītāji asi kritizēja Igaunijas valsts vadītājas viedokli par Ukrainas iestāšanos ES.
RĪGA, 13. septembris — Sputnik. Izdevums "Ukrainskaja pravda" publicējis rakstu, kas veltīts Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas vārdiem par Ukrainas atbilstību Eiropas Savienības dalībvalsts kritērijiem, vēsta
RIA Novosti.
Kaljulaida konstatēja, ka Ukraina ir "vairāku gaismas gadu attālumā" no Kopenhāgenas kritērijiem, kuru izpilde nepieciešama, lai iestātos Eiropas Savienībā. Pie tam viņa pastāstīja par grūtībām, ar ko igauņu investori sastopas Ukrainā, tomēr piebilda, ka vienmēr atbalstījusi tādu valstu kā Ukraina, Gruzija un Moldova iestāšanos ES.
Publikācija izraisījusi aktīvu atbalsi ukraiņu lasītāju vidū – izdevuma materiāls
Facebook saņēmis virkni komentāru.
"Kārtējā pareģe... Katram ir savs ceļš, un mums nav vajadzības klausīties kārtējo ķērkšanu (atvainojiet, pamācības)," uzrakstīja lasītājs Volodymyr Tomchuk.
"Tas jau ir personisks (viedoklis. — red.). Lai kādas būtu problēmas, tā nav veselas valsts prezidentes cienīga uzvedība. Pat ja igauņu investoriem kaut kas nav bijis kārtībā Ukrainā," pauda viedokli Bogdan Kovalenko.
"Tāpēc jau viņu neievēlēja, laikam lauž sev ceļu Krievijā, bet viņi turpina tādu pašu propagandu, ES ir 28 valstis, tātad ne jau viņa to izlems," apgalvo Anna Kobana.
"Kaut kāds radījums kaut ko ievankšķējies par "gaismas gadiem", toties viņas valstī visu caurcaurēm nopirkusi Krievija. Lai labāk cieš klusu," sašutis Tarass Sergijenko.
"Šis cilvēks vispār neko nelemj ne tikai starptautiskajā politikā, bet pat pašas valstī. Viņa izteikusi savu viedokli, kas nevienam nav vajadzīgs," uzsvēra Antons Kistols.
"Igaunijā savu problēmu ir vairāk nekā vajadzīgs," apgalvoja Liubomyr Ivanovych.
Tomēr daudzi komentētāji bija vienisprātis ar Kaljulaidas viedokli.
"Tādiem sabiedroto uzskatiem vajadzētu satraukt valdību un mobilizēt efektīvākiem soļiem," atzīmēja Vyacheslav Semenko.
"Vai var uzņemt ES valsti, kur parlamenta deputāti saņem algas no oligarhiem?" pajautāja Igors Sidorenko.
"Viņai ir taisnība... Diemžēl!" piekrita Tania Forst.
"Sveicieni visiem, kas stāvēja par to maidanā," ironizēja Maksims Koguts.
Augusta beigās Kersti Kaljulaida, kas pamet posteni pēc jaunā prezidenta ievēlēšanas, paziņoja, ka Ukrainai, Moldovai un Gruzijai būs vajadzīgi aptuveni 20 gadi, lai atbilstu kritērijiem, kas nosprausti ES kandidātvalstīm.
Ukraina tiecas pēc integrācijas ar Eiropas Savienību un īsteno Briseles pieprasītās reformas. Tomēr ES jau vairākkārt norādījusi, ka Ukrainas iestāšanās tuvākajos gados ir mazticama. EK viceprezidents ekonomikas jautājumos Valdis Dombrovskis iepriekš uzsvēra, ka tuvākajos gados, domājams, valsts iestāšanās organizācijā procedūras starts nenotiks.