Kļuvis zināms, cik pandēmijas gadā nopelnījusi NMPD vadītāja

© Sputnik / Sergey MelkonovNMPD mašīna
NMPD mašīna - Sputnik Latvija, 1920, 11.07.2021
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktora atalgojums gada laikā būtiski pieaudzis.
RĪGA, 11. jūlijs — Sputnik. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktores Lienes Cipules atalgojums 2020. gadā pieaudzis par 20 tūkstošiem eiro salīdzinājumā ar periodu gadu iepriekš, raksta Tvnet.lv. Datus publicējis Valsts ieņēmumu dienests.
Ziņots, ka aizvadītajā gadā Cipule saņēmusi 57 533 eiro, bet 2019. gadā viņas alga sasniedza 37 259 eiro. Tāpat 2020. gadā NMPD vadītāja dāvanā no farmaceitiskās kompānijas AS "Grindeks" saņēmusi 2 597 eiro. Honorārs no Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas – 434 eiro, bez tam 210 eiro piešķīrusi Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledža. Cipules iesniegtā deklarācija liecina, ka viņai pieder vairāki nekustamie īpašumi, tostarp divi Ikšķilē, viens – Tīnūžos.
В машине скорой помощи - Sputnik Latvija, 1920, 01.02.2021
Apvidnieku vietā - varonīgums un radoša pieeja: kā Latvijā strādā NMPD mediķi
2020. gadā viņa iegādājusies 2004. gadā ražotu automašīnu Ford Focus par 1200 eiro. Tāpat viņai pieder 2008. gadā ražota Hyndai Santa FE. Bez tam NMPD vadītāja deklarēja, ka viņas rīcībā ir 100 kapitāla daļas SIA "Medic Trend" un sešas – SIA "Māras sēta".
Iepriekš, atbildot uz sabiedrisko rezonansi sakarā ar augstajām algām, kas bija apsolītas Vakcinācijas biroja darbiniekiem, Cipule norādīja, ka maksāt varētu arī vairāk, ja būs rezultāts.
Cipule konstatēja, ka, pats par sevi saprotams, viņas alga tiek apspriesta jaunā Vakcinācijas biroja kontekstā, un norādīja: ir vērts maksāt vairāk, galvenais, lai rezultāts tiktu sasniegts. Tomēr viņa, kā sabiedrības locekle, gribētu redzēt, kādi ir rezultātu parametri, ko būtu jāsasniedz, un kas notiks, ja tie netiks sasniegta, Cipule uzrakstīja savā lapā Twitter.
Ziņu lente
0
Vispirms jaunieVispirms vecie
loader
LIVE
Заголовок открываемого материала