"Rīgas Centrāltirgus" valdes priekšsēdētājs saņēmis draudus

© Sputnik / Вадим Королев"Rīgas Centrāltirgus"
Rīgas Centrāltirgus - Sputnik Latvija
Sekot līdzi rakstam
Yandex newsTelegram
Pēdējā laikā izraisījies skandāls saistībā ar AS "Rīgas Centrāltirgus" lēmumu lauzt līgumu ar apakšnomnieci un tirdzniecības vietu iznomātāju.

RĪGA, 25. novembris — Sputnik. AS "Rīgas Centrāltirgus" valdes priekšsēdētājs Andris Morozovs esot saņēmis draudus, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" pavēstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, informē aģentūra LETA.

Viņš paskaidroja, ka Morozovs īsteno tirgus teritorijas sakārtošanu un cīnās pret nelikumībām, tāpēc saņēmis draudus veselībai un dzīvībai, par ko vērsies policijā.

Банковская карта - Sputnik Latvija
Banku apetīte aug: par pārskaitījumiem nāksies maksāt

Uz jautājumu, kurš Morozovam izteicis draudus, Ušakovs atbildēja, ka šādas atbildes varēs sniegt tikai policija.

Kā ziņots, pēdējā laikā izraisījies skandāls saistībā ar AS "Rīgas Centrāltirgus" lēmumu lauzt līgumu ar apakšnomnieci un tirdzniecības vietu iznomātāju. Rīgas Centrāltirgus Juridiskās daļas vadītājs Māris Skudra informēja, ka noslēgtais līgums bijis spēkā līdz šī gada 31.oktobrim.

Skudra norādīja, ka apakšnomas līgums par Centrāltirgus slēgtās teritorijas nomu 1999.gada 1.oktobrī noslēgts starp Rīgas Centrāltirgu un "KN un partneri", savukārt 2014.gada 31.oktobrī Rīgas Centrāltirgus, "KN un partneri" un "Mercados" noslēguši pārjaunojuma līgumu, ar ko "KN un partneri" nodeva visas no 1999.gada 1.oktobra apakšnomas līguma izrietošās nomnieka saistības uzņēmumam "Mercados". Līdz ar pārjaunojuma līguma noslēgšanu "KN un partneri" atbrīvojās no visām saistībām, kas uzņēmumam bija noteiktas ar apakšnomas līgumu, bet "Mercados" iestājās apakšnomas līgumā "KN un partneru" vietā kā nomnieks.

Nils Ušakovs. Foto no arhīva - Sputnik Latvija
No stagnācijas līdz degradācijai: Ušakovs skarbi kritizē pie varas esošās partijas

Kā skaidroja Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Andris Morozovs, lēmums par līguma laušanu ar apakšnomnieku ir pamatots ar to, ka apakšnomnieks, kura apsaimniekošanā līdz 31.oktobrim vēl bija 7700 kvadrātmetru plašā Centrāltirgus slēgtā teritorija, neesot pildījis līgumā paredzētās saistības.

Uzņēmumu "KN un partneri" un "Mercados" valdes loceklis Armands Gritāns uzskata, ka līguma laušana ir nepamatota. Uzņēmums nolēmis vērsties tiesā, lai apstrīdētu šo Centrāltirgus lēmumu.

TV3 raidījums "Nekā personīga" iepriekš ziņoja, ka Gritāns un Morozovs viens otru vaino kukuļošanā un ir vērsušies tiesībsargājošās iestādēs.

Ziņu lente
0