16:41 12 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1888
  • RUB91.8152
Pasaulē
Saņemt īso saiti
42

Krievijas Federācijas Padomes loceklis ir pārliecināts, ka Amerika galīgi pārvērtīsies par globālo līderi sociālās degradācijas ziņā, pakāpeniski legalizējot narkotiskās vielas.

RĪGA, 4. aprīlis — Sputnik. Krievijas Federācijas Padomes loceklis Aleksejs Puškovs atklāja savu viedokli par marihuānas pārdošanas un lietošanas legalizāciju Ņujorkas štatā ASV, vēsta RIA Novosti.

Viņš norādīja, ka nākamais solis varētu but smago narkotisko vielu legalizācija visās Savienotajās Valstis.

"Ar smago narkotiku legalizāciju, kas ASV patiešām ir iespējama, jo visu jomu un nozaru radikāļi ir norāvušies no ķēdes, Amerika galīgi pārvērtīsies par globālo līderi sociālās degradācijas ziņā," politiķis uzrakstīja savā Telegram kanālā.

ASV aktīvi turpinās marihuānas legalizācija vietējā līmenī. Tikai pirms desmit gadiem tā bija ārpus likuma visā valstī, bet tagad 38 štatos ir atļauta medicīniskā marihuāna. Marta beigās Ņujorkas gubernators Endrjū Kuomo parakstījis likumu, kas atļauj pārdot un lietot marihuānu rekreācijas mērķiem. Tādējādi Ņujorka kļuvusi par 15. štatu ASV, kas legalizējusi šo narkotiku.

Vienlaikus federālie likumi vēl aizvien aizliedz marihuānu, tomēr de facto štatu teritorijās, kurās tā legalizēta, tie praktiski netiek pielietoti. Tomēr kriminālvajāšana par marihuānu no federālās varasiestāžu puses draud ārvalstniekiem un Green Card īpašniekiem, kā ari amerikāņiem, kuri mēģina pārdot vai pirkt marihuānu federālo varas iestāžu kontrolētā teritorijā.

Pēc temata

Nabaga bagātie, mirstošie un mirušie... veselības aprūpe mūsdienu Amerikā
"Papus", "mamma", "viņa", "viņš" — vārdi, ko aizliegts izrunāt
"XXI gadsimta mēris" pasaulē
Tagi:
Aleksejs Puškovs, narkotikas, Krievija, ASV

Galvenie temati