23:59 15 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Pasaulē
Saņemt īso saiti
47

Pasaules Veselības organizācijas direktors ārkārtējo situāciju jautājumos Maiks Raians izvērtēja ceļojumu drošību koronavīrusa pandēmijas periodā.

RĪGA, 1. novembris – Sputnik. Pasaules Veselības organizācijas pārstāvis Maiks Raians paziņoja, ka Covid-19 testēšanas apmēru palielināšana pašlaik no epidemioloģiskā viedokļa padara ceļošanu drošāku, raksta Bb.lv.

Viņš atzīmēja, ka tagad starptautiskie braucieni kļuvuši "salīdzinoši droši" un rada "samērā zemu risku" veselībai. Tomēr Raians uzsvēra, ka pilnībā padarīt ceļojumus drošus šobrīd nav iespējams.

Turklāt PVO pārstāvis norādīja, ka šobrīd valstis ir spiestas iet uz kompromisu starp transmisijas risku no ceļotājiem un sociālekonomisko izdevību no ceļojumu atļaušanas.

Iepriekš Krievijas aviokompānijas Aeroflot ģenerāldirektors Vitālijs Saveļjevs nosauca iespējamo lidojumu atjaunošanas datumu uz Eiropu un starptautisko reisu skaita palielinājumu. Viņš izteica pieņēmumu, ka aviosatiksme tiks atjaunota ziemas beigās.

2020. gada pavasarī daudzas valstis slēdza robežas un apturēja aviosatiksmi koronavīrusa pandēmijas dēļ. Tūrisma nozares atkopšanās sākās tikai vasarā, taču sakarā ar otro Covid-19 vilni Eiropā ceļošanas ierobežojumus sāk atjaunot.

Pēc temata

Covid-19 pandēmija pasaulē beigsies: PVO pastāstīja, kad tas notiks
Trīs veiksmes faktori: PVO paslavēja Latviju
PVO: Covid-19 ir ietekmējis miljoniem cilvēku psihi
PVO: pasaulē reģistrēts Covid-19 saslimstības rekords vienas diennakts laikā
Tagi:
tūrisms, Pasaules Veselības organizācija, koronavīruss

Galvenie temati