23:22 15 Janvāris 2021
Tiešraide
  • USD1.2123
  • RUB89.0364
Pasaulē
Saņemt īso saiti
76

2017. gadā oficiālas tikšanās laikā ar Lielbritānijas delegāciju Baltajā namā kāds pieminēja neseno Vladimira Putina tālruņa zvanu.

RĪGA, 30. augusts — Sputnik. ASV prezidents Donalds Tramps sakliedzis uz savu bijušo padomnieku nacionālās drošības jautājumos Maiklu Flinnu par to, ka politiķis nav viņam paziņojis par Krievijas prezidenta Vladimira Putina telefona zvanu, stāsta RIA Novosti. Par to pastāstījis Lielbritānijas toreizējās premjerministres Terēzas Mejas administrācijas bijušais vadītājs Niks Timotijs.

Sarunā ar izdevumu Newsweek viņs atcerējās, kā 2017. gadā oficiālas tikšanās laikā ar Lielbritānijas delegāciju Baltajā namā kāds pieminēja neseno Vladimira Putina tālruņa zvanu. Pēc tam Tramps sācis kliegt uz Flinnu.

"Patiešām kliedza. Tas notika oficiālā sarunā ar apkalpojošo personālu un skaistiem traukiem, un viņš pamatīgi sabļāva uz viņu pāri galdam," atcerējās Timotijs.

Bijušais ierēdnis atcerējās, ka pēc tam Tramps skaļi piebildis: "Ja Putins vēlas aprunāties, vienkārši savieno viņu ar mani."

Atvaļinātais ģenerālleitnants Maikls Flinns pildīja valsts prezidenta padomnieka nacionālās drošības jautājumos pienākumus laikā no 2017. gada 20. janvāra līdz 13. februārim. Flinns pameta posteni pēc pārmetumiem par to, ka nav pilnībā atklājis savu sarunu saturu ar Krievijas bijušo vēstnieku ASV Sergeju Kisļaku. Mediji, atsaucoties uz specdienestiem, apgalvoja, ka viņš esot apspriedis at diplomātu pret Krieviju vērsto ASV sankciju iespējamo atcelšanu. Pats padomnieks to noliedza. Kremlis informēja, ka Flinns patiešām sarunājies ar Kisļaku, taču sarunas saturs ir atspoguļots nepatiesi.

Pēc temata

Donalds Tramps: Krievijas klātbūtni G7 pieprasa veselais saprāts
Donalds Tramps vēlas pirms vēlēšanām tikties ar Vladimiru Putinu
Putins var palīdzēt Trampam tikt pārvēlētam
Simoņana pastāstīja par Flina tikšanos ar Putinu
Tagi:
Vladimirs Putins, Krievija, ASV

Galvenie temati