21:04 07 Marts 2021
Tiešraide
  • USD1.1938
  • RUB88.8807
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (809)
43

Vācu tabloīda paziņojumā nav nedz "dezinformācijas" piemēru, nedz konkrētu mediju minēšanas, kuri, pēc EK pārstāvja sacītā, izplata viltus ziņas.

RĪGA, 18. maijs – Sputnik. Eiropas Komisijas (EK) oficiālais pārstāvis Pīters Stano tabloīda Bild am Sonntag intervijā paziņoja, ka, pēc EK domām, dažādi "informācijas avoti no Krievijas" it kā veicinot sazvērestības teoriju un dezinformācijas par jaunā tipa koronavīrusu izplatību ES valstīs, vēsta RIA Novosti.

"Mūsu novērojumi liecina, ka dažādi Krievijas oficiālie un valsts atbalstāmie informācijas avoti, jeb Kremlim draudzīgie avoti un Krievijas valsts mediji, izplata sazvērestības teorijas un dezinformāciju (par koronavīrusu – red.) ES, kas var novest pie būtiskām sekām sabiedriskās veselības aprūpē," paziņoja Stano, kura vārdus citē vācu izdevums.

Tabloīda paziņojumā nav nedz "dezinformācijas" piemēru, nedz konkrētu mediju minēšanas, kuri, pēc EK pārstāvja sacītā, izplata šādas ziņas.

Pēc viņa sacītā, šādas dezinformācijas mērķis ir "apšaubīt ES un Savienības dalībvalstu autoritāti un spējas pārvarēt krīzi". Turklāt runa it kā ir par tieksmi "iedragāt sabiedrības uzticību vietējām varasiestādēm".

Kā jau iepriekš paziņoja KF ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs, Eiropas Savienība tā arī nesniedza nevienu faktu par it kā no Krievijas nākušo dezinformāciju par koronavīrusa pandēmiju. Pēc ministra sacītā, Krievija ir pieradusi, ka rietumu kolēģi arvien biežāk cenšas atrast kaut kādus viņus vienojošus motīvus izdomājumos attiecībā uz Krievijas vai kaut kādiem citiem draudiem.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (809)

Pēc temata

Mirstība Covid-19 rezultātā Krievijā ir 7,4 reizes zemāka nekā citviet pasaulē
ANO ģenerālsekretārs aicina atcelt ierobežojumus un apvienoties pret Covid-19
"Mēs pirmie atveram robežas": Baltijas valstu premjeri izziņoja uzvaru pār Covid-19
Latvijā ar Covid-19 inficēto skaits pārsniedzis tūkstoti cilvēku
Tagi:
koronavīruss, Eiropas Komisija

Galvenie temati