11:37 28 Marts 2020
Tiešraide
  • USD1.0977
  • RUB86.3819
Pasaulē
Saņemt īso saiti
59

Ukrainas prezidents Vladimirs Zeļenskis palaidis garām īsto brīdi reformām ar mērķi celt valsts institūtu efektivitāti kļūdaini nospraustu prioritāšu dēļ. Šādu viedokli pauda Ukrainas nākotnes institūta politisko programmu vadītājs Jurijs Romaņenko.

RĪGA, 9. marts — Sputnik. Ukrainas prezidenta Vladimira Zeļenska centieni sameklēt jaunās valdības ministrus beigsies ar kolapsu, sarunā ar izdevumu "Glavred" viedokli pauda Ukrainas nākotnes institūta politisko programmu vadītājs Jurijs Romaņenko.

Pēc eksperta domām, Zeļenska drudžainie soļi atgādina valsts pārvaldes demontāžas apogeju.

Romaņenko atzīmēja, ka profesionāļi nevēlas stāties darbā valsts struktūrās par smieklīgām algām, "kuru dēļ visa viņu dzīve parādās mikroskopā", stāsta Sputnik Moldova

Pēc eksperta domām, Zeļenskis ir palaidis garām laiku reformām, kas spētu palielināt valsts institūtu efektivitāti, jo nav varējis pareizi izvietot prioritātes.

Romaņenko brīdināja, ka Ukrainas iedzīvotājiem nāktos sagatavoties kolapsam un dzīvei pēc tā.

Iepriekš Ukrainas Augstākā rada atstādināja no amata valsts premjerministru Alekseju Gončaruku un viņa vietā iecēla vicepremjeru kopienu un teritoriju attīstības jautājumos Denisu Šmigalu. Pie tam tika atjaunots valdības sastāvs.

Pēc temata

Nožēlojis PSRS grēkus. Kam īsti piekritis Vladimirs Zeļenskis Polijā
Ukraina izvēlējusies savus "varoņus". Godā celti nacisti
Minskas vienošanās piektā gadadiena
Tagi:
Ukraina, Zeļenskis

Galvenie temati