08:08 08 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1290
  • RUB80.8888
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (566)
22

Līdz šim visi inficēšanās gadījumi ar jauno koronavīrusa tipu tika atklāti tikai un vienīgi Itālijas ziemeļos.

RĪGA, 25. februāris – Sputnik. Pirmais koronavīrusa inficēšanās gadījums reģistrēts Itālijas dienvidos, Sicīlijas administratīvajā centrā – Palermo, vēsta RIA Novosti ar atsauci uz informācijas aģentūru Ansa.

Iepriekš kļuva zināms, ka tūristei no Itālijas ziemeļu pilsētas Bergamo tika atklāti gripas saslimšanas simptomi, un pēc ārstu norādes viņu nosūtīja uz vietējo slimnīcu koronavīrusa testa veikšanai.

Pēc aģentūras datiem, Sicīlijas apgabala varasiestādes apstiprināja veiktā testa pozitīvo rezultātu. Saskaņā ar šo informāciju, tūristes draugi, kā arī visas personas, kurām bijis kontakts ar viņu, ievietoti karantīnā.

Līdz šim visi inficēšanās gadījumi ar jauno koronavīrusa tipu tika atklāti tikai un vienīgi Itālijas ziemeļos. Otrdien to skaits sasniedzis 231. Septiņi cilvēki ir miruši, turklāt seši no tiem – Itālijas ziemeļos, Lombardijas apgabalā. Pēc vietējo varasiestāžu lēmuma, sešos valsts ziemeļu reģionos uz vismaz nedēļu slēgtas bērnu iestādes, skolas un universitātes. Vairākos rajonos aizliegti visi publiskie kultūras, sporta un reliģiskie pasākumi.

Temats:
Koronavīruss Latvijā un pasaulē (566)

Pēc temata

Viņķele: Latvija ir pilnībā gatava koronavīrusa atnākšanai
Ar koronavīrusu var inficēties divas trešdaļas cilvēces
Ufā koronavīrusa dēļ aizturēti Latvijas pilsoņi
Koronavīruss ir sasniedzis Eiropu: Francijā reģistrēts pirmais nāves gadījums
Tagi:
Itālija, epidēmija, koronavīruss

Galvenie temati