17:00 09 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1286
  • RUB80.4584
Pasaulē
Saņemt īso saiti
29

Iepriekš avīze Washington Post, atsaucoties uz saviem avotiem, informēja, ka Krievija it kā cenšoties palīdzēt Bērnijam Sandersam ASV prezidenta vēlēšanās.

RĪGA, 23. februāris – Sputnik. ASV Demokrātiskās partijas nominācijas kandidāts Bērnijs Sanderss, komentējot publikācijas par to, ka Krievija it kā vēloties panākt viņa uzvaru, paziņoja, ka tāda palīdzība viņam nav vajadzīga un aicināja Maskavu "turēties tālāk" no vēlēšanām ASV, informē RIA Novosti.

Iepriekš avīze Washington Post, atsaucoties uz saviem avotiem, informēja, ka Krievija it kā cenšoties palīdzēt Bērnijam Sandersam ASV prezidenta vēlēšanās.

"Pateicoties mūsu nebijušai saliedētībai, pateicoties aktīvajai līdzekļu vākšanai, aktuālākajiem izskatāmajiem jautājumiem, kas aptver strādnieku klases cilvēku vajadzības, mēs esam visspēcīgākā kampaņa, kas spēj izcīnīt uzvaru pār Donaldu Trampu, un tieši to mēs darīsim," teikts Sandersa paziņojumā presei, kuras tekstu nonācis arī RIA Novosti rīcībā.

"Mans vēstījums (Krievijas prezidentam Vladimiram – red.) Putinam ir skaidrs: turieties tālāk no vēlēšanām ASV un, būdams prezidents, es par to parūpēšos," paziņoja Sanderss un piebilda, ka viņš "apņēmīgi iebilst" pret jebkuras "ārvalsts pūlēm, kas vēlas iejaukties mūsu vēlēšanās".

Iepriekš Krievijas prezidenta preses sekretārs Dmitrijs Peskovs norādīja, ka informācija par Maskavas iejaukšanos ASV priekšvēlēšanās ir paranoidāla. Viņš atzīmēja, ka Kremlis sagaida tamlīdzīgu "ziņu" pieaugumu, tuvojoties vēlēšanām. Šādi Peskovs komentēja "The New York Times" publikāciju, kura, atsaucoties uz ASV izlūkdienesta datiem apgalvoja, ka Krievija cenšoties palīdzēt ASV prezidentam Donaldam Trampam atkārtoti ieņemt prezidenta posteni 2020.gada vēlēšanās, un cita starpā tā iejaukšoties demokrātu priekšvēlēšanās.

Pēc temata

Putins komentēja apsūdzības par Krievijas "iejaukšanos" ASV vēlēšanās
Amerika šausmās: "Tramps aicina Krieviju iejaukties prezidenta vēlēšanās"
Beidzot pielikts punkts. "Krievu faktors" amerikāņu netīrajās vēlēšanās ir pierādīts
Lietuvas ĀM: valstij jācīnās pret Krievijas centieniem iejaukties vēlēšanās

Galvenie temati