17:03 20 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1785
  • RUB91.4401
Pasaulē
Saņemt īso saiti
91

Pentagona plāns paredz vispusēju uzbrukumu – no gaisa, zemes, jūras, kosmosa, uzbrukumus kibertelpā un radioelektronisko cīņu.

RĪGA, 20. septembris — Sputnik. Pentagonam ir plāns, kas ļaus pārvarēt pretgaisa aizsardzības sistēmu Kaļiņingradā, žurnālistiem atklāja ASV GKS komandieris Eiropā un Afrikā Džefrijs Lī Harrigans. Par to stāsta Breaking Defense.

Pēc viņa vārdiem, Vašingtona esot gatava "ļoti savlaicīgi" atbildēt uz iespējamo "Krievijas agresiju" Eiropā.

"Mēs izstrādājam šo shēmu. Mēs visu laiku pārdomājam šos plānus un būsim gatavi tos īstenot, ja tas reiz būs nepieciešams," pastāstīja militārpersona.

Pentagona izstrādātā plāna nianses Harrigans neatklāja, vēsta RIA Novosti. Zināms tikai tas, ka plāns paredz vispusēju uzbrukumu – no gaisa, zemes, jūras, kosmosa, uzbrukumus kibertelpā un radioelektronisko cīņu.

Rietumvalstu politiķi un militārpersonas pastāvīgi diskutē par "Krievijas draudiem". Pie tam Maskava jau vairākkārt ir uzsvērusi, ka Krievija neplāno nekādus uzbrukuma plānus.

Valsts ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs norādīja, ka aliansei tas ir ļoti labi zināms, taču tā vienkārši izmanto ieganstu, lai dislocētu lielāku skaitu tehnikas un bataljonu pie Krievijas robežām.

Pēc temata

Kremlis: NATO kibercentrs Tallinā paredzēts plašam karam pret Krieviju
Eksperts: ASV savāks ukraiņu armiju karam Baltijā
National Interest pastāstīja, kā lietuvieši gatavojas "karam" ar Krieviju
Kļūt par ASV kodola noliktavu: Latvija ar galvu nirst apokalipses perēklī

Galvenie temati