15:48 30 Marts 2020
Tiešraide
  • USD1.0977
  • RUB86.3819
Pasaulē
Saņemt īso saiti
29

Sarakstā iekļuvušas lielākoties tās vietas, kur cilvēki lido nevis atpūsties, bet gan strādāt vai apciemot radus.

RĪGA, 24. augusts – Sputnik. Maskava, Rostova pie Donas un Voroņeža ir Krievijas pilsētu saraksta augšgalā, kur ceļotāji visbiežāk atgriežas. Ārzemju galamērķu vidū līderpozīcijas ieņem Ļvova, Kišiņeva un Londona, vēsta RIA Novosti, atsaucoties uz Tutu.ru.

Servisa eksperti izanalizēja visas iegādātās aviobiļetes ar ceļojuma datumu no 2018. gada jūlija līdz 2019. gada jūlijam un sastādīja pilsētu reitingu, kurās ceļotāji atgriezās vairāk nekā vienu reizi (klienta unikalitāte tika pārbaudīta pēc uzvārda, vārda un tēvvārda, kā arī dzimšanas datuma).

Lielpilsētu vidū visapmeklētākās izrādījās Maskava, Rostova pie Donas, Voroņeža, Samāra un Ufa. Desmitniekā iekļuva arī Perma, Volgograda, Jekaterinburga, Sanktpēterburga un Ņižņijnovgoroda.

Par rekordistu kļuva pasažieris, kurš gada laikā aizlidoja uz Maskavu 65 reizes. Cits Krievijas iedzīvotājs 50 reizes pirka biļetes uz Ņižņekamsku, vēl viens 34 reizes viesojās Sanktpēterburgā.

Ārzemju pilsētu reitinga augšgalā atrodas Ļvova, Kišiņeva un Londona. Savukārt pasažieru-rekordistu var atzīmēt tos, kuri gada laikā 16 reizes apmeklēja Kijevu, 15 reizes – Londonu un Viļņu, 14 reizes – Erevānu. Vairākas reizes gadā daudzi pasažieri lido arī uz Kijevu, Viļņu, Belgradu, Rīgu, Uraļsku, Minsku un Kutaisi.

Pēc temata

Nosauktas Eiropas valstis ar dārgākajām un lētākajām viesnīcām
Populārs amerikāņu izdevums ieteicis atpūsties Krimā
Kaļiņingradas apgabals ievieš bezmaksas elektroniskās vīzas
Pilsētas, ko Krievijas iedzīvotāji iesaka apmeklēt ārzemju tūristiem

Galvenie temati