10:19 29 Maijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1016
  • RUB77.9343
Pasaulē
Saņemt īso saiti
74

Šodien Merkele tikās G20 samita ietvaros ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Tika atzīmēts, ka viņa izskatījās mundra.

RĪGA, 29. jūnijs – Sputnik. Vācijas kanclere Angela Merkele "Lielā divdesmitnieka" samita ietvaros Osakā komentēja nesenās trīces lēkmes oficiālu pasākumu laikā, vēsta RIA Novosti ar atsauci uz Das Bild.

Atbildot uz žurnālista jautājumu par viņas pašsajūtu, kanclere apstiprināja, ka jūtās labi, taču nepaskaidroja, vai ir vērsusies pie ārsta.

"Esmu pārliecināta, ka tāpat kā tas pats par sevi parādījies, tas arī pats par sevi pāries. Neko īpašu pastāstīt nevaru. Man viss ir labi," paziņoja Angela Merkele.

Šodien Merkele tikās G20 samita ietvaros ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. Tika atzīmēts, ka viņa izskatījās mundra.

Pēdējā laikā Merkele vairākas reizes izjutusi trīces lēkmes. Piemēram, 18. jūnijā tikšanās laikā ar Ukrainas prezidentu Vladimiru Zeļenski kanclerei stipri trīcējis viss ķermenis, sevišķi redzami tas bija valstu himnu izpildīšanas laikā. Toreiz viņa izskaidroja savu stāvokli ar atūdeņošanās stāvokli.

Vēl viena lēkme Merkelei atgadījās pirms dažām dienām, pieņemšanas laikā pie Vācijas prezidenta Franka Valtera Šteinmaeiera. Pēkšņi viņa sāka trīcēt, viņai piedāvāja glāzi ūdens, taču viņa atteicās no tās. Vēlāk Vācijas valdībā paziņoja, ka kanclere jūtās labi, un plāno izlidot uz Osaku.

Galvenie temati