22:52 17 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1986
  • RUB90.8921
Pasaulē
Saņemt īso saiti
31

Krievijas prezidents ieņēmis nogaidošu pozīciju attiecībā uz Vladimira Zeļenska politiku, jo pagaidām nav skaidrības Ukrainas jaunā līdera darbībās.

RĪGA, 17. jūnijs – Sputnik. Kremlī vērojamas pozitīvas gaidas attiecībā uz Ukrainas jaunā prezidenta Vladimira Zeļenska politiku, pastāstīja Krievijas prezidenta preses sekretārs Vladimirs Peskovs, informē Sputnik Baltkrievija.

Peskovs atgādināja, ka Krievijas prezidents jau ir norādījis: viņš vēlas izprast Ukrainas valsts vadītāja pieeju galvenajiem jautājumiem abpusējās attiecībās. Tiesa, preses sekretārs piebilda, ka pagaidām nav izpratnes par to, kāds ir Vladimira Zeļenska viedoklis šajā aspektā.

"Tāpēc Putins ieņem tādu nogaidošu pozīciju. Taču kopumā pieeja ir pozitīva un ieturēta optimisma gaidas ir, taču pagaidām diemžēl nevienam nav skaidrības par to, kas notiks Kijevā," paskaidroja Dmitrijs Peskovs telekanāla "Rossija 1" ēterā.

Pie tam viņš atzīmēja, ka galvenais jautājums Maskavas un Kijevas attiecībās vēl joprojām ir "Ukrainas kopumā nedraudzīgā līnija attiecībās ar Krieviju" un Ukrainas valdības viedoklis par Minskas protokoliem.

Pēc temata

Ukrainas prezidents pastāstījis par jauniem lēmumiem Donbasa jautājumā
Zeļenskis Briselē. Prezidents jauns, bet runas vecas
Zeļenska preses sekretāre atzinusi, ka UBS slepkavo Donbasa iedzīvotājus
Zeļenska partija iepazīstinājusi ar "varas atiestatīšanas" programmu Ukrainā

Galvenie temati