14:08 09 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1817
  • RUB86.9753
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Ķīmiskās intrigas Sīrijā (23)
51

Ar provokāciju palīdzību kaujinieki cer uzlabot bruņoto grupu finansējumu ar Rietumu nevalstisko organizāciju starpniecību, kas strādā Idlibas provincē.

RĪGA, 25. jūnijs — Sputnik. Idlibas provinces iedzīvotāji informējuši, ka kaujinieki gatavo provokāciju, kurā plānots izmantot inscenētus video ierakstus, paziņoja karojošo pušu samierināšanas centrs Sīrijā, vēsta RIA Novosti.

Informācija, kas nokļuvusi centra rīcībā, liecina, ka provokācijas iniciators ir grupējums "Džabhat an Nusra" (teroristiska organizācija, kas aizliegta Krievijā un vairākās citās pasaules valstīs). Informāciju par to centrs nodevis Krievijas bruņoto spēku pārstāvjiem.

Vietējie iedzīvotāji informēja, ka aizvadītajā nedēļā, piektdien provincē ieradušies kādas Tuvo Austrumu informācijas aģentūras operatori.

"Šī grupa kopā ar teroristiem no "Džabhat an Nusras" organizēja inscenētu uzņemšanu par to, kā kaujinieki evakuē mierīgos iedzīvotājus uz slimnīcu "Alhelal al Ahmar" un aktīvi "atjauno" civilās infrastruktūras objektus, kas it kā esot sagrauti Krievijas un Sīrijas aviācijas uzlidojumos," — teikts ziņojumā.

"Apstiprinājumam" plānots parādīt mājas, ko sagrāvuši ekstrēmisti sadursmēs ar citiem teroristiskajiem grupējumiem.

Idlibas iedzīvotāji, kuri informēja Krievijas parstāvjus, paskaidroja, ka inscenētos kadrus plānots demonstrēt arābu un rietumvalstu informatīvajos resursos. Tie liks pamatus "kārtējām pret Krieviju vērstām apsūdzībām", uzsvērts ziņojumā.

Ar provokāciju palīdzību medijos kaujinieki cer arī uzlabot bruņoto grupu finansējumu ar Rietumu nevalstisko organizāciju starpniecību, kas strādā Idlibas provincē, atzīmēja karojošo pušu samierināšanas centrs.    

Temats:
Ķīmiskās intrigas Sīrijā (23)

Pēc temata

Militārais eksperts: "Tomahawks" no Sīrijas kļuvuši par karalisku dāvanu Krievijai
Sīrijā atrastas kaujinieku noliktavas ar NATO valstu ieročiem
Ķiveres vairs nav modē. ASV vairs nedos naudu "Baltajām ķiverēm"
Sīrija paziņojusi par jaunu raķešu triecienuzbrukumu tās militārajām bāzēm

Galvenie temati