12:30 14 Jūlijs 2020
Tiešraide
  • USD1.1329
  • RUB80.1470
Pasaulē
Saņemt īso saiti
59

Bergfeldu ģimene no Vācijas vērsusies Krievijas vēstniecībā Latvijā ar jautājumu par iespēju saņemt patvērumu Krievijas Federācijas teritorijā.

RĪGA, 18. marts — Sputnik. Bergfeldu ģimene no Vācijas vērsusies Krievijas vēstniecības Latvijā konsulārajā nodaļā ar jautājumu par iespēju saņemt patvērumu Krievijas Federācijas teritorijā, aģentūrai RIA Novosti pavēstīja diplomātiskās misijas preses dienests.  

"Krievijas vēstniecības Latvijā konsulārajā nodaļā patiešām vērsušies Vācijas pilsoņi — Bergfeldu ģimene —ar lūgumu piešķirt patvērumu Krievijas Federācijas teritorijā. Viņiem tika sniegti atbilstošie paskaidrojumi par Krievijas likumdošanas normām, kas attiecas uz minēto procedūru," — pastāstīja preses dienests.

Iepriekš mediji informēja, ka Vācijas armijas bijušais virsnieks Markuss Bergfelds un viņa sieva Soņa lūguši politisko patvērumu Krievijā sev un saviem bērniem. Markuss norādīja, ka dzimtenē viņa ģimene cietusi vajāšanu un viņš bīstas, ka, atgriežoties Vācijā, viņa ģimenei draud briesmas.

Pēc temata

Uz Londonu aizbēgušie biznesmeņi vēlas atgriezties Krievijā
Dānijas ministre migrācijas jautājumos aizbēgusi no migrantiem
Džulians Asanžs atsakās no ekstradīcijas uz ASV

Galvenie temati