08:26 23 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1821
  • RUB90.8256
Pasaulē
Saņemt īso saiti
12

Lielbritānijas aizsardzības ministra Maikla Fellona demisija saistīta ar viņa intrigām valsts Ministru kabinetā.

RĪGA, 4. novembris — Sputnik. Lielbritānijas aizsardzības ministrs Maikls Fellons atkāpies no amata pēc viņa paša uzsāktajām intrigām Ministru kabinetā, vēsta Sputnik Baltkrievija.

Mediji informē, ka Fellona atkāpšanos iniciējusi Kopienu palātas vadītāja Andrea Lindsoma, kura uzzinājusi, ka ministrs vēlas atbrīvoties no politiķes. Iepriekš Fellons patiešām informēja, ka radusies nepieciešamība atbrīvot Ministru kabinetu no personām, kas paudušas atbalstu Brexit. Viņu vidū minēta arī Lindsoma.

Politiķe uzzinājusi ministra ieceres un paspējusi izdarīt preventīvu triecienu. Viņa žēlojusies valdības vadītājai Terēzai Mejai par uzmākšanos no ministra puses.

Mediji klāsta, ka sieviete paziņojusi: Fellons esot viņu apskāvis un teicis, ka zinot, "kur rokas sasildīt".

Iepriekš ziņots, ka Lielbritānijas aizsardzības ministrs atkāpies no posteņa pēc pārmetumiem par seksuālu uzmākšanos. Par incidentu, kas noticis pirms 15 gadiem, pastāstīja politiskā komentētāja Džūlija Hārtlija-Brūere. Viņa skaidroja, ka Konservatīvās partijas konferencē Fellons vairākkārt mēģinājis pieskarties viņas ceļgalam. Ministrs atzina vaļības attiecībās ar Hārtliju-Brūeri, taču norādīja, ka atvainojies par savu rīcību.

Nesen visa pasaule uzzināja par daudziem seksuālas uzmākšanās faktiem. Pārsvarā tajos iesaistīti pazīstami šovbiznesa un sporta aprindu pārstāvji. Starp tiem ir aktieri Kevins Speisijs un Dastins Hofmans, producents Hārvijs Vainšteins un daudzi citi.

Pēc temata

Čehijas vēstnieks Šveicē tiks atstādināts no posteņa pēc viņa sievas tvītiem
Zviedrijā ministre tika atstādināta no amata par braukšanu reibumā

Galvenie temati