09:36 16 Maijs 2021
Tiešraide
  • RUB89.4671
  • USD1.2123
  • RUB89.6216
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Rietumu propagandas karš pret Krieviju (49)
35

Ziņojumā tiek uzsvērts, ka RT un visi citi valsts finansētie mediji joprojām pakļaujas kompānijas standarta noteikumiem.

RĪGA, 1. novembris — Sputnik. RT galvenā redaktore Margarita Simoņana komentēja Google ziņojumu par YouTube platformas manipulāciju liecību neesamību no RT un citu Krievijas valsts mediju puses, vēsta RIA Novosti.

"Kā padomju skolā mums tika mācīts, k.b.j. Kas arī bija jāpierāda," pateica Simoņana RIA Novosti.

Ziņojumā tiek uzsvērts, ka RT un visi citi valsts finansētie mediji joprojām pakļaujas kompānijas standarta noteikumiem. Google tāpat pastāstīja, ka atklājuši YouTube 18 kanālus angļu valodā, kuri, kā tiek uzskatīts, saistīti ar vēlēšanu ietekmēšanas kampaņu. "Video šajos kanālos nebija mērķēti uz ASV vai kādu konkrētu ASV iedzīvotāju daļu," atzīmēja kompānijā.

Telekanāls Russia Today
© Sputnik / Евгений Биятов

Iepriekš Facebook un Twitter uzņēmās atbildību sniegt amerikāņu Senātam datus par profiliem, kuri varētu būt saistīti ar Krieviju. Tāpat Facebook pastiprināja politiskās reklāmas noteikumus, savukārt Twitter aizliedza profilu reklāmu, kuri pieder telekanālam RT un aģentūrai Sputnik.

Amerikāņu mediji vainoja Krieviju Donalda Trampa atbalstīšanā vēlēšanās ar sociālo tīklu starpniecību, taču nesniedza nekādus pierādījumus. Sociālie tīkli, tostarp, Facebook un Twitter, apņēmās sadarboties šajā jautājumā ar Kongresu, kurš izmeklē uzskatāmo "Krievijas iejaukšanos" un "Trampa sazvērestību ar Krieviju".

Šādas "sazvērestības" esamību noraidīja gan Kremlī, gan Baltajā namā. Kompānijas, kurām pieder sociālie tīkli, paziņo par kaut kādu aizdomīgu aktivitāti pirms vēlēšanām, taču Krieviju šajā sakarā, visbiežāk, nepiemina.    

Temats:
Rietumu propagandas karš pret Krieviju (49)

Pēc temata

Twitter aizliedzis Russia Today un Sputnik publicēt reklāmu
Putins par RT un Sputnik darbu: noņemu cepuri
Atkal iebrukums: RT, reklāma, pokemoni un citas šausmenes Klintonei
Krievija iecerējusi ierobežot vairāku ASV mediju darbību

Galvenie temati