00:29 18 Aprīlis 2021
Tiešraide
  • USD1.1986
  • RUB90.8921
Pasaulē
Saņemt īso saiti
89

Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālā pārstāve Marija Zaharova atzīmēja, ka vērību viltotām lapām pievērš tikai viens sociālais tīkls – Facebook.

RĪGA, 18. oktobris — Sputnik. Viltotas Krievijas diplomātisko misiju lapas sociālajos tīklos rada un finansē citu valstu "konkrētas struktūras", otrdien paziņoja Krievijas Ārlietu ministrijas oficiālā pārstāve Marija Zaharova, vēsta Sputnik Baltkrievija.

Pēc viņas vārdiem, šādas lapas aktīvi vairojas, un tajās tiek publicēta absolūti nepatiesa informācija.

"Tā nav kaut kādu privātpersonu iniciatīva. Tās (viltotās lapas — red.) atbalsta noteiktas, konkrētas citu valstu struktūras," — teica Zaharova, uzstājoties Pasaules Jaunatnes un studentu festivālā Sočos.

Iepriekš Zaharova uzsvēra, ka viltotās Krievijas vēstniecību lapas parādījušās dažādās valstīs, turklāt Krievijas ĀM nav izdevies panākt to slēgšanu. Vēlāk Facebook informēja par vairākām viltotām lapām, kurās publicēta informācija par situāciju ASV. Zaharova uzsvēra, ka Maskava pozitīvi vērtē sociālā tīkla uzmanību viltoto kontu problēmai.

Atteikšanās no cīņas ar teroru

Krievijas ĀM pārstāve atzīmēja, ka vairāku rietumvalstu atteikšanos no sadarbības ar Krieviju terorisma apkarošanas pasākumu ietvaros uzskata par noziedzīgu.

"Uzskatu par noziedzīgu to, ka daudzas Rietumu valstis, protams, ne visas, taču vairākas, ir pilnībā pārtraukušas sadarbību ar Krievijas Federāciju terorisma apkarošanas virzienā," — uzsvēra Zaharova.

Viņa piebilda, ka ir paradoksāli vērot to, kā pasaules valstu līderi "izklīst pa stūriem" laikā, kad teroristiskie grupējumi apvienojas. 

Pēc temata

Krievijas vēstniecība Rinkēvičam: Krievijā konfektes no grīdas nepaceļ
Krievijas vēstniecība Lielbritānijā salīdzinājusi Borisu Džonsonu un Sergeju Lavrovu
Eiropieši noskaidrojuši, kam pateikties par iejaukšanos vēlēšanās
Financial Times: Krievijas diplomāti iekaro sociālos tīklus

Galvenie temati