15:23 20 Oktobris 2017
Rīga+ 10°C
Tiešraide
Alkoholisms

Lielbritānijā ierosināts aizliegt bijušajiem ieslodzītajiem lietot alkoholu

© Foto: pixabay
Pasaulē
Saņemt īso saiti
13

Iniciatori pārliecināti, ka šādi ierobežojošie pasākumi palīdzēs brīvībā nonākušajiem noziedzniekiem izvairīties no jauniem likuma pārkāpumiem.

RĪGA, 13. oktobris – Sputnik. Lielbritānijā vēlas aizliegt bijušajiem ieslodzītajiem dzert alkoholiskos dzērienus, spēlēt azartspēles un izmantot internetu, vēsta RIA Novosti ar atsauci uz Independent.

Ar šādu iniciatīvu uzstājās probācijas ministrs Sems Džima. Ierēdnis ir pārliecināts, ka šādi ierobežojošie pasākumi palīdzēs brīvībā nonākušajiem noziedzniekiem izvairīties no izvairīties no jauniem likuma pārkāpumiem un atkārtota cietuma ieslodzījuma

"Mūsu mērķis ir uzlabot kontroli pār tiem, kuri atrodas probācijā, un mudināt likumpārkāpējus mainīties un dzīvot brīvībā saskaņā ar likuma kārtību," — atzīmēja Džima.

Tāpat tiek ziņots, ka ierobežojumu ievērošanu uzraudzīs probācijas dienesta oficieri, kuri strādā ar bijušajiem ieslodzītajiem un tiem atrodas nosacītā termiņā.

Pēc temata

Pavasaris ir klāt: meitenei uzlika sodu par nepilngadīgā kavaliera iesaistīšanu alkoholisko dzērienu lietošanā
Cigaretēm un alkoholam Latvijā tērē vairāk naudas nekā kultūrai
Alkohols sportam netraucē, uzskata WADA

Galvenie temati

 • Ogļu pārkraušana Rīgas ostā

  "Baltijas Asociācija – transports un loģistika" prezidente Inga Antāne paziņojusi, ka pēdējo trīs mēnešu laikā ogļu tranzīts cauri Latvijai ir ievērojami mazinājies, taču ostu sniegtā statistika to neapstiprina.

  7
 • Padomju zinātniski pētnieciskā stācija Vostok Antarktīdā

  Antarktīda ir ģeopolitikas ekspertu uzmanības centrā. Dažas valstis cenšas paplašināt savu ietekmes sfēru pirms, iespējams, tiks grozīts starptautiskais līgums par apkārtējās vides aizsardzību sestajā kontinentā. Krievija un Ķīna ir izvirzījušās priekšgalā.

  9
 • Krievijas prezidents Vladimirs Putins

  Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu pārsteidzis RT un Sputnik darbinieku talants un drosme. Viņš apsolīja nekavējoties sniegt simetrisku atbildi ASV darbībām pret Krievijas medijiem.

  10