15:57 07 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1843
  • RUB86.9321
Pasaulē
Saņemt īso saiti
103

Provokāciju gadījumā Krievijas bruņotie spēki Sīrijā atklās uguni.

RĪGA, 23. septembris — Sputnik. Krievija brīdinājusi Vašingtonu par to, ka situācijā, ja tiks konstatēta apšaude no ASV atbalstīto sacelšanās dalībnieku un tajos pašos rajonos strādājošo Savienoto Valstu speciālo uzdevumu vienību puses, Krievijas bruņotie spēki var atklāt atbildes uguni, informē Sputnik Igaunija, atsaucoties uz aģentūru Reuters.

Krievijas Aizsardzības ministrija informēja, ka Sīrijas demokrātiskie spēki (SDS), kas ieņēmuši pozīcijas Eifratas austrumu krastā, līdz ar ASV speciālo uzdevumu vienībām divkārt atklājuši uguni un apšaudījuši Sīrijas karaspēka mīnmetējus un artilēriju, kas sadarbojas ar Krievijas specdienestiem.

"ASV militāro spēku pārstāvim Al Udeidā (ASV operatīvais centrs Katarā — red.) tika nepārprotami pavēstīts, ka jebkādi mēģinājumi atklāt uguni no rajoniem, kur dislocēti SDS karavīri, tiks nekavējoties pārtraukti," — ģenerālmajora Igora Konašenkova teikto citē Reuters.

"Visi uguns punkti šajos rajonos tiks nekavējoties neitralizēti ar jebkādiem militārajiem līdzekļiem," — savā paziņojumā uzsvēra ģenerālmajors.

Savā uzrunā Konašenkovs izvērtēja arī jautājumu par SDS attiecībām ar teroristisko organizāciju "Islāma valsts", kas aizliegta vairākās pasaules valstīs. 

Pēc temata

Krievija: dati par ķīmisko ieroču piegādi Sīrijā ir jāpārbauda
Krievijas politiķis komentējis ASV veikto ISIS vadoņu evakuāciju Sīrijā
Krievijas ĀM iesaka ASV nekoķetēt ar kaujiniekiem Sīrijā
Krievijas spēku Sīrijā komandieris apsūdzējis ASV koalīciju sazvērestībā ar ISIS

Galvenie temati