21:14 22 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Hilarija Klintone

Hilarija Klintone salīdzinājusi sevi ar Serseju no "Troņu spēles"

© REUTERS / Mike Segar
Pasaulē
Saņemt īso saiti
13

Hilarija Klintone savā grāmatā "Kas noticis?" salīdzināja sevi ar karalieni Serseju – "Troņu spēles" varoni, lai izskaidrotu savu sakāvi.

RĪGA, 15. septembris — Sputnik. ASV prezidenta ekskandidāte Hilarija Klintone salīdzinājusi sevi ar populārā televīzijas seriāla "Troņu spēle" personāžu Serseju Lanisteri epizodē, kurā viņa tiek vesta pa pilsētu cauri pūlim, stāsta Sputnik Baltkrievija.

Šādu salīdzinājumu viņa izvēlējusies savā grāmatā "Kas noticis?", lai izskaidrotu savas sakāves iemeslus.

"Trampa mītiņos pūlis aicināja iesēdināt mani cietumā. Viņi kliedza: "Vainīga! Vainīga!", gluži kā reliģiozie fanātiķi no "Troņu spēles", kuri skandēja "Kauns! Kauns!", kad Serseja Lanistere gāja uz Sarkano pili," — rakstīja bijusī prezidenta kandidāte.

Minēto Džordža Mārtina grāmatas "Ledus un uguns dziesma" epizodi ekranizēja HBO — seriālā kailo Serseju ved pa pilsētas ielām pūļa kliedzienu pavadījumā. "Troņu spēles" negatīvo personāžu reitingos Serseja ieņem vienu no pirmajām vietām.

Džordža Mārtina romāni un HBO seriāls guvis publikas atzinību par negaidītajiem sižeta pavērsieniem, kuru vidū ir arī galveno varoņu bojāeja. Seriāls saņēmis 38 prēmijas "Emija" un ir viens no populārākajiem telekanāla projektiem. 

Pēc temata

Krievijas ĀM atzinusies, kurš un kas tai apnicis
Čelsijai Klintonei nācies taisnoties par pankūku bildēm
Wikileaks: Klintones štābs sākotnēji plānojis atbalstīt Trampu
Hilarija Klintone varētu balotēties Ņujorkas mēra postenim

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  7
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  42