01:48 01 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1708
  • RUB91.7763
Pasaulē
Saņemt īso saiti
Terorakti Spānijā (9)
51

Uzbrucēji, kuri, iespējams saistīti ar cilvēku sabraukšanu Ramblā, aizbarikādējušies vienā no restorāniem un sagrābuši ķīlniekus.

RĪGA, 17. augusts — Sputnik. Divi bruņoti vīri aizbarikādējušies vienā no Barselonas restorāniem pēc notikuma pilsētas centrā, kad cilvēku pūlī ietriecās autofurgons. Pēc oficiālajiem datiem, uzbrukuma rezultātā viens cilvēks gājis bojā un aptuveni 20 ievainoti. Barselonas policija kvalificējusi notikušo, kā teroraktu. Mediji ziņo par 13 bojāgājušajiem.

Kā vēsta Spānijas mediji, Barselonas tūrisma sirdī — Ramblas bulvārī mikroautobuss ietriecies cilvēku pūlī, ir mirušie un ievainotie.

Пешеходная улица Рамбла в Барселоне
REUTERS/Albert Gea
Las Ramblas Barselonā

Pēc policijas datiem, nelaimes gadījuma rezultātā bojā gājis viens cilvēks un aptuveni 20 tika ievainoti, vēsta RIA Novosti.

Pēc aculiecinieku liecībām šoferis nobrauca pa ietvi Ramblas rajonā aptuveni 400 metrus, pēc tam uztriecās kioskam.

Rajons ir aplenkts, metro un veikali slēgti. Notikuma vietā ieradās neatliekamās palīdzības mašīnas.

​Varas iestādes ziņo, ka runa ir par baltas krāsas mikroautobusu. Šoferis aizbēga no notikuma vietas, policija viņu meklē.

Cilvēki, kuri aizbarikādējušies turku restorānā, iespējams, saistīti ar teroraktu. Saskaņā ar vietējiem medijiem noziedznieki sagrābuši ķīlniekus.

Radiostacija Cadena Ser, atsaucoties uz informācijas avotiem, ziņoja par 13 mirušajiem pēc cilvēku sabraukšanas Ramblā.

Barselonas policija ziņoja, ka saistībā ar uzbrukumu Barselonā tiek meklēti divi cilvēki. Kārtības sargi meklē arī otru automobili, ko, iespējams, izmantojuši noziedznieki.

Полицейское оцепление на месте теракта в Барселоне, 17 августа 2017
Sputnik
Policija notikuma vietā Barselonā

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs nosodīja uzbrukumu Barselonā un izteica līdzjūtību uzbrukuma rezultātā bojāgājušo ģimenēm un cietušajiem.

​Informācijas par Barselonas terorakta rezultātā cietušajiem Latvijas pilsoņiem nav.

Temats:
Terorakti Spānijā (9)

Galvenie temati