13:34 21 Janvāris 2019
Tiešraide
  • USD1.1402
  • RUB75.6267
Hilarija Klintone. Foto no arhīva

Demokrātu līderis Senātā aicinājis nevainot Krieviju par Klintones sakāvi

© REUTERS / Brian Snyder
Pasaulē
Saņemt īso saiti
12

Pēc Klintones teiktā, "viņa bija ceļā uz uzvaru" līdz brīdim, kad 28. oktobrī FIB direktors paziņojis Kongresam par izmeklēšanas atjaunošanu attiecībā uz privāto e-pasta izmantošanu dienesta sarakstei un kad "krievu hakeri" publicējuši viņas vēlēšanas štāba vadītāja Džona Podestas korespondenci.

RĪGA, 24. jūlijs — Sputnik. Hilarijas Klintones sakāvē prezidenta vēlēšanās ir vainīgi demokrāti, nevis Krievija, uzskata demokrātu mazākuma līderis senātā Čaks Šumers. Par to viņš paziņojis intervijā laikrakstam The Washington Post, raksta RIA Novosti.

"Kad tu zaudē tam, kura popularitātes līmenis tiek novērtēts par 40%, tad nevaino citus — Komiju (bijušo FIB direktoru — red.) vai Krieviju, tu vaino tikai sevi," — viņš teica.

Šumers paskaidroja, kāpēc, viņaprāt, Klintone ir zaudējusi. "Cilvēki nezināja, par ko mēs uzstājāmies. Viņi zināja tikai to, ka mēs esam pret Trampu," — uzsvēra kongresmenis.

Maijā bijusī Trampa konkurente cīņā par prezidenta krēslu paudusi, ka viņa zaudējusi WikiLeaks noplūdes un Džeimsa Komi dēļ.

Tramps savā Twitter to nosauca par "melīgu ieganstu", ko lieto demokrāti, lai attaisnotu savu sakāvi vēlēšanās.

Pēc temata

Tramps pastāstīja, kāpēc Krievija smejas par ASV
Simoņana: es mazāk pārdzīvoju par RT un Sputnik nekā ASV Senāts
"Trampa sakaru ar KF" izmeklēšana ASV nosaukta par "raganu medībām"
RT uzzināja par demokrātu plānu gāzt Trampu

Galvenie temati