03:37 23 Oktobris 2018
Tiešraide
 • USD1.1494
 • RUB75.0427
Yandex

Ukrainā piedāvā aizliegt Yandex

© Sputnik / AlexTikhomirov
Pasaulē
Saņemt īso saiti
10

Ukrainas prezidenta mājas lapā parādījās petīcija par kompānijas Yandex darbības aizliegšanu.

RĪGA, 30.aprīlis — Sputnik. Ukrainas prezidenta Petro Porošenko mājas lapā parādījās petīcija par kompānijas Yandex darbības aizliegšanu, vēsta RIA Novosti.

"Aizliegt kompānijas Yandex darbību Ukrainā un izvirzīt atbilstošas sankcijas pret to nacionālās drošības un aizsardzības interesēs," — teikts petīcijas tekstā.

Par petīcijas autoru kļuva Vasilijs Kužiļnijs. Viņaprāt, kompānija "veic ekspansiju pret Ukrainu" un "apdraud nacionālo drošību".

Lai petīcija nonāktu līdz izskatīšanai pie prezidenta, to ir jāparaksta 25 tūkstošiem cilvēku. Šobrīd petīcija jau ir savākusi 58 balsis, un līdz parakstu vākšanas beigām palikušas 90 dienas.

Pēc temata

Ukraina nolēmusi neaizliegt Marinai Lepēnai iebraukšanu valstī
Kijevā noticis uzbrukums Krievijas vēstniecībai

Galvenie temati

 • IKEA veikala atklāšana Rīgā

  Jau tuvākajos mēnešos Latvijas iedzīvotājiem radīsies iespēja pasūtīt internetā zviedru kompānijas IKEA preces.

  9
 • Vakcinācija

  Vakcīnu skaits ir pietiekams bērniem un steidzamajām injekcijām cilvēkiem, kuri saskārušies ar slimniekiem, taču plānveida vakcīnas pieaugušajiem nāksies atlikt.

  4
 • Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs

  Rietumi tic, ka Krievijā drīz sāksies "krāsainā" revolūcija un, aizbildinoties ar humāno operāciju, būs iespējams sākt dabas resursiem bagātās valsts okupāciju, uzskata Krievijas Raķešu un artilērijas zinātņu akadēmijas korespondētājloceklis Konstantins Sivkovs.

  59