00:17 02 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1752
  • RUB90.6050
Pasaulē
Saņemt īso saiti
17

Radikāļi Kijevā bloķējuši Krievijas iestādes "Rossotrudņičestvo" ēku. Viņu rīcības dēļ nācies atcelt izglītojošo akciju "Totālais diktāts".

RĪGA, 8. aprīlis — Sputnik. Radikāļi no Ukrainas partijas "Nacionālais korpuss", kas izveidota uz nacionālistiskā bataljona "Azov" bāzes, šodien bloķēja Krievijas Federālās aģentūras sadarbībai ar tautiešiem ārzemēs  "Rossotrudņičestvo" pārstāvniecību Kijevā, informē RIA Novosti.

Vairāki desmiti radikāļu lieguši piekļuvi ēkai iestādes darbiniekiem un apmeklētājiem. Viņu rīcības dēļ nācies atcelt ieplānoto izglītojošo akciju "Totālais diktāts".

Vēlāk viņi pametuši "Rossotrudņičestvo" ēku. Pēc tam aģentūras darbiniekiem radās iespēja iekļūt ēkā, taču ieplānotos pasākumus nācies atcelt, informēja aģentūras pārstāvis, kurš atradies notikumu vietā.

"Patlaban nekas nenotiek. Tagad viņi ir aizgājuši, taču mēs bijām spiesti atcelt visus šodien ieplānotos pasākumus. Tagad situācija ir mierīga," — pastāstīja "Rossotrudņičestvo" pārstāvis.

Viņš piebilda, ka incidenta vietā situāciju novērojusi policija, taču arī tās darbinieki ir aizbraukuši.

"Pašlaik darbinieki varēja ieiet (ēkā — red.)," — viņš piebilda.

"Rossotrudņičestvo" pārstāvis informēja, ka aģentūra pieņems lēmumu par to, vai par notikušo tiks sagatavots iesniegums policijai.

Akcija "Totālais diktāts" notiek ik gadus, tekstus diktātam gatavo visā pasaulē pazīstami krievvalodīgie rakstnieki.

Pēc temata

Latvija piedalīsies "Totālajā diktātā"
Absurda valstība: Krievijas politiķis par dzelzceļa blokādi Ukrainā
Radikāļi Ukrainā sāk dzelzceļa satiksmes blokādi ar Krieviju
"Labējais sektors" uzbrūk Maskavas patriarhāta baznīcām Ukrainā

Galvenie temati