05:00 28 Februāris 2020
Tiešraide
  • USD1.0964
  • RUB72.1052
Pasaulē
Saņemt īso saiti
35

Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Zorjans Škirjaks ierosinājis bloķēt Krievijas sociālos tīklus "Odnoklassniki" un "VKontakte".

RĪGA, 18. februāris — Sputnik. Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Zorjans Škirjaks aicinājis valdību bloķēt valstī Krievijas sociālos tīklus "Odnoklassniki" un "VKontakte", informē RIA Novosti, atsaucoties uz telekanāla "112 Ukraina" vietnē publicēto informāciju.

"Esmu pārliecināts, ka jāpieņem lēmums par Krievijas sociālo tīklu "VKontakte" un "Odnoklassniki" bloķēšanu, ko patlaban pilnībā kontrolē un pārvalda Krievijas specdienesti," — vietne citē politiķa teikto.

Škirjaks pauda cerību, ka Izglītības ministrija atbalstīs sociālo tīklu bloķēšanu. Pēc viņa domām, skolotāju un psihologu pienākums ir stāstīt skolēniem par "VKontakte" un "Odnoklassniku" kaitīgo ietekmi.

Pērnā gada decembrī Krimas prokuratūra, kas tika izveidota Ukrainā pēc pussalas atkalpievienošanās Krievijas teritorijai, ierosināja krimināllietu pret tīmekļa vietni Booking.com. Likumsargiem nepatika, ka interneta resursā iespējams rezervēt viesnīcas Krimā.

Pēc temata

Nikolajs Azarovs: Pašlaik Ukrainā valda piecdesmit brūnā nokrāsas
Nadežda Savčenko: Augstākajā Radā strādā auni
Dekomunizācija 2016: kā Kijeva atvadās no Ļeņina un Salatēta

Galvenie temati