04:22 29 Septembris 2020
Tiešraide
  • USD1.1670
  • RUB91.8152
Pasaulē
Saņemt īso saiti
13

Pirmdienas vakarā kravas automašīna ietriecās cilvēku pūlī, kas pulcējās Ziemassvētku tirdziņā Berlīnes centrā. Uzbrukuma rezultātā gājuši bojā 12 cilvēki, 48 — nogādāti slimnīcā.

RĪGA, 25. decembris — Sputnik. Tunisijā aizturēts Berlīnes slaktiņu sarīkojušā Anisa Amri brāļadēls un vēl divas personas, kas "saistītas" ar slepkavu, vēsta LETA, atsaucoties uz Iekšlietu ministrijas sniegto informāciju.

Ministrijas izplatītajā paziņojumā teikts, ka šīs trīs piektdien aizturētās personas ir "ar Anisu Amri saistītas teroristu šūniņas locekļi".

Tikmēr Spānijas Iekšlietu ministrija paziņojusi, ka pārbauda, vai Amri nav bijis saistīts ar islāma ekstrēmistiem arī Spānijā.

Pirmdienas vakarā kravas automašīna ietriecās cilvēku pūlī, kas pulcējās Ziemassvētku tirdziņā Berlīnes centrā. Uzbrukuma rezultātā gājuši bojā 12 cilvēki, 48 — nogādāti slimnīcā. Atbildību par notikušo uzņēmusies ISIS.

Aizdomās par teroraktu turamais 24 gadu vecais Tunisijas izcelsmes bēglis Aniss Amri oficiāli tika pasludināts meklēšanā Vācijā un Eiropas valstīs. Par ziņām, kas varētu palīdzēt noteikt viņa atrašanas vietu vācu varasiestādes solīja izmaksāt līdz 100 tūkstošus eiro.

Pēc temata

Atbildību par teroraktu Berlīnē uzņēmusies "Islāma valsts"
Aizdomās turamais par teroraktu Berlīnē tika neitralizēts apšaudē Milānā

Galvenie temati