15:45 29 Oktobris 2020
Tiešraide
  • USD1.1727
  • RUB92.3025
Politika
Saņemt īso saiti
37

KPV LV vairs nesaprot, kas vada Ministru Kabineta veidošanas pārrunas, taču gaida jaunus piedāvājumus pēc Jaunā gada.

RĪGA, 28. decembris – Sputnik. "Jaunās Vienotības" valdes priekšsēdētāja Krišjāņa Kariņa skaidrojumi saistībā ar Alda Gobzema kandidatūras noraidīšanu IeM vadītāja amatā neapmierina KPV LV partiju. Turklāt KPV LV nebija iespējas pašai sniegt vērtējumu ministru kandidātiem no citām partijām, paziņoja KPV LV līdzpriekšsēdētāja Linda Liepiņa, vēsta jauns.lv.

Pēc Liepiņas sacītā, Kariņš paziņoja, ka viņa iebildumiem pret Gobzemu nav personīga rakstura, taču iekšlietu ministram jābūt nevainojamai reputācijai un pilnvērtīgai iespējai uzsākt darbu no pirmās dienas.

Kariņš norādīja uz situāciju ar Gobzema izslēgšanu no advokatūras.

Pēc Liepiņas sacītā, ar šādiem paskaidrojumiem ir "absolūti nepietiekoši". Taču viņa uzsvēra, ka tas ir viņas personīgais viedoklis, nevis visas frakcijas pozīcija.

Tāpat viņa atgādināja, ka KPV LV netika sniegta iespēja sniegt savu vērtējumu citu partiju ministru kandidātiem. Turklāt dotajā brīdī nav īsti skaidrs, kurš no "Jaunās Vienotības" vada valdības veidošanas procesu – Kariņš, Arvils Ašeradens vai vēl kāds cits.

Pēc Liepiņas sacītā, nekādas virzības valdības veidošanas jautājumā joprojām nav, KPV LV nav ieplānotas sēdes. Tai pat laikā, viņa norāda, ka partija ir gatava atsaukties uz uzaicinājumu pārrunām no "Jaunās Vienotības" vai citas labēji-centriskas partijas. Pēc viņas domām, pārrunas varētu turpināties pēc Jaunā gada.

Latvijas Saeimas vēlēšanas notika 6. oktobrī, taču jaunā valdība joprojām nav izveidota.

Pēc temata

Partijas ir gatavas atbalstīt Kariņu premjerministra amatā
Kandidāts Kariņš: ir jātic, ka mēs varam Latvijā dzīvot labāk
Vējonis pastāstīja, kā rīkosies, ja Kariņš nespēs izveidot Ministru Kabinetu

Galvenie temati