07:53 13 Augusts 2020
Tiešraide
  • USD1.1771
  • RUB86.3013
Politika
Saņemt īso saiti
Vēlēšanu hipodroms (136)
42

ZZS frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis pielaboja partijas kolēģa sacīto – ZZS pēc vēlēšanām neveidos koalīciju un valdību ar "Saskaņu".

RĪGA, 29. augusts – Sputnik. Saeimas priekšsēdētāja vietnieks Gundars Daudze (Zaļo un zemnieku savienība, ZZS) teju sarīkoja mazu sensāciju pirms vēlēšanām, paziņojot par sadarbību ar "Saskaņu", taču partijas vadība pielaboja viņa sacīto, vēsta Mixnews.lv.

Daudze, ZZS Kurzemes vēlēšanu apgabala saraksta līderis, uz telekanāla RigaTV 24 jautājumu par sadarbību ar "Saskaņu" pēc vēlēšanām atbildēja, ka viņš personīgi neiebilst pret to, taču lēmumu pieņem partijas locekļu vairākums.

ZZS pēc vēlēšanām neveidos koalīciju un valdību ar "Saskaņas" partiju, paziņoja ZZS frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis. Viņš norādīja, ka viņam nebija iespējas iepazīties ar Daudzes sacīto, taču nekā citādi uz viņa viedokli viņš reaģēt neplāno.

Sarunas par to, ka ZZS un "Saskaņa" izveidos koalīciju nākošajā Saeimā, notiek jau sen, savukārt šovasar ZZS atteicās parakstīt "Jaunās Vienotības" piedāvāto memorandu par atteikšanos no sadarbības ar "Kremļa" partijām. Taču partijas līderi nemainīgi apgalvo, ka sadarboties ar "Saskaņu" negrasās.

Saskaņā ar augustā rīkotās SKDS aptaujas datiem, par "Saskaņu" nobalsotu 21,5% vēlētāju, par ZZS – 11,5%.

Temats:
Vēlēšanu hipodroms (136)

Pēc temata

ZZS neatteiksies no sadarbības ar "Saskaņu"
Pabriks: ZZS un "Saskaņas" koalīcija novedīs Latviju līdz kolhoznieku līmenim
Smiltēns: mēs nestrādāsim ar "Saskaņu" un LKS
Dombrovskis cer, ka jaunajā Saeimā "Saskaņai" nebūs nepieciešama koalīcija

Galvenie temati